Gdy Piotr Żyła zamieszkał w nowym domu wyszła na jaw tajemnica związku z Marceliną Ziętek. Zdecydowali się na poważny krok

2021-02-01 11:16
Piotr Żyła, Marcelina Ziętek
Autor: Instagram/marceepan/piotr_zyla_official Marcelina Ziętek, Piotr Żyła

Piotr Żyła od dawna jest jednym z najbardziej popularnych sportowców w Polsce. Skoczek narciarski zawdzięcza to nie tylko swoim sukcesom, ale również stylowi bycia, który bawi mnóstwo fanów. O Żyle głośno jest również za sprawą życia prywatnego. Dziewczyną reprezentanta Polski jest Marcelina Ziętek, o czym mają świadczyć tajemnicze zdjęcia na Instagramie. Okazuje się, że para ma już wspólny dom, o czym informuje magazyn "Party".

Piotr Żyła należy do grona tych zawodników, których można uznać za charyzmatycznych. Jego wywiady po zawodach przeszły już do legend, a niektóre frazy używane przez skoczka, są używane przez wielu jego fanów. Jednak w kontekście reprezentanta Polski mówi się dużo nie tylko ze względu na jego wspaniałe skoki, ale również za sprawą życia prywatnego. Przed kilkoma laty była już żona skoczka, Justyna Żyła napisała w mediach społecznościowych o wielkich problemach w ich związku i zaczęła obarczać męża winą, a nawet zarzuciła mu zdradę. Sprawa sporu między małżonkami ciągnęła się przez długie miesiące i zakończyła się na rozwodzie. Ale i później nie brakowało wpisów Justyny Żyły dotyczących Piotra. Później okazało się, że skoczek znalazł nową partnerkę. A jest nią Marcelina Ziętek, młoda aktorka występująca m.in. w serialu "19+". Oboje nadal jednak nie potwierdzili, że są razem. Zdjęcia ślicznej aktorki możecie zobaczyć w galerii poniżej.

Dziewczyna Piotra Żyły w samych MAJTKACH i bluzie pisze o gorącym weekendzie! Marcelina Ziętek zaskoczyła ZDJĘCIEM

Okazuje się jednak, że mimo oficjalnego potwierdzenia związku, w życiu Żyły i Ziętek układa się naprawdę dobrze. Mogą świadczyć o tym nowe doniesienia magazynu "Party". W najnowszym numerze czytamy bowiem, że Piotr Żyła i Marcelina Ziętek przenieśli się do nowego mieszkania i postanowili zrobić wielki krok, a więc zamieszkać razem. Do tej pory było to wielką tajemnicą, ale mało co jest w stanie się ukryć na dłuższą metę. Dziennikarze "Party" twierdzą, że dom znajduje się w Ustroniu.

Zobacz też: Takim samochodem jeździ Piotr Żyła. Jego DZIELNY SUV tnie zaspy, jak nóż masło - ZDJĘCIA

Lokalizacja nie jest przypadkowa. Głównym powodem, dla którego wybór padł akurat na to popularne uzdrowisko jest fakt, że w Ustroniu mieszkają rodzice reprezentanta Polski. Ponadto prowadzą tam Pensjonat Źródełko. Według "Party" dom ma być urządzony w nowoczesnym stylu. Niekiedy można zobaczyć skrawek posiadłości na Instagramie, gdzie widać, że nieruchomość ma również spory taras i ogródek. Para do nowego mieszkania miała się przeprowadzić jeszcze w ubiegłym roku.

Nowa partnerka Piotra Żyły wysłała TAJNY SYGNAŁ! Marcelina Ziętek weszła na teren Justyny Żyły?! Przesadziła?!

PŚ w Zakopanem: Piotr Żyła po konkursie drużynowym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze