Dziewczyna Piotra Żyły w samych MAJTKACH i bluzie pisze o gorącym weekendzie! Marcelina Ziętek zaskoczyła ZDJĘCIEM

2021-01-18 1:03 CH
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
Autor: Instagram Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

Piotr Żyła i jego dziewczyna Marcelina Ziętek dzięki dyskwalifikacji popularnego skoczka narciarskiego mogli spędzić niedzielę razem. Czy tak się stało? Tego nie wiemy, bo Piotr Żyła i jego ukochana Marcelina Ziętek nie obnoszą się ze swoją miłością i nie publikują wspólnych zdjęć. Marcelina Ziętek w wymowny sposób skomentowała jednak kończący się weekend, w którym Piotr Żyła świętował urodziny, dodając do tego gorącą fotkę. A koledzy z reprezentacji Polski po niedzielnym konkursie w Zakopanem przyznali, że Piotr Żyła po sobotnich zawodach spakował się i pojechał do domu. Możemy się domyślać, z kim i jak spędził miłe chwile.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek oficjalnie nie potwierdzają, że tworzą parę. Jednak publikowane przez skoczka narciarskiego i młodszą od niego o ponad 10 lat aktorkę zdjęcia rozwiewają wątpliwości. Rozwiedzionego gwiazdora reprezentacji Polski i piękna gwiazdę serialu "19+" połączyło romantyczne uczucie. Kiedy Piotr Żyła po piątkowym kwalifikacjach do konkursu w Zakopanem został zdyskwalifikowany za nieprzepisowym kombinezon, Dawid Kubacki pozwolił sobie nawet na mały żarcik z kolegi. - Może Piotrek był z kimś na niedzielę na randkę umówiony? Z nim to nigdy nic nie wiadomo - wypalił Kubacki, puszczając oko.

Ewa Bilan-Stoch w BIELIŹNIE pokazuje SEKSOWNE NOGI! Nieznane ZDJĘCIA żony Kamila Stocha!

Piotr Żyła w niedzielę dostał wolne i pojechał do domu. - Przy niedzieli sobie pojem, legnę na kanapie, wypcham brzuszek i będzie magicznie, he, he, he. Niedziela wolna, schabowy, bażant i będę kibicował he, he, he. Nie no, wolałbym skakać. Ale cóż siędnę se na kanapie i będę oglądał - zdradził dziennikarzom swoje plany po sobotnim konkursie drużynowym. Możemy się tylko domyślać, czy ten wolny czas spędził w towarzystwie pięknej Marceliny Ziętek, która na Instagramie zamieściła wymowne zdjęcie. Kusi na nim zgrabną pupą i boskimi nogami. "Gorący weekend za nami" - napisała aktorka.

Dziewczyna Piotra Żyły w samych MAJTKACH i bluzie pisze o gorącym weekendzie!
Najnowsze