Justyna Żyła PUBLICZNIE SZKALOWANA pod zdjęciem z GOŁĄ PUPĄ nowej dziewczyny Piotra Żyły. Ale jazda!

2021-01-25 10:16
Justyna Żyła, Marcelina Ziętek
Autor: Instagram Justyna Żyła, Marcelina Ziętek

Justyna Żyła w ostatnim czasie znowu daje o sobie mocno znać. W niedawnych wpisach na Instagramie atakowała byłego męża Piotra Żyłę. Po rozwodzie Justyna Żyła i Piotr Żyła nieco wyciszyli swój konflikt w mediach, ale teraz była żona skoczka narciarskiego częściej wypowiada się o przeszłości, gdy okazało się, że sportowiec związany jest teraz z aktorką i modelką Marceliną Ziętek. Ta ostatnia niedawno opublikowała na Instagramie odważne zdjęcie, po którym wybuchła wielka afera. W komentarzach mocno oberwało się... Justynie Żyle!

Justyna Żyła w ostatnim czasie znowu dała o sobie znać. Justyna Żyła i Piotr Żyła rozwiedli się miesiące temu, ale ostatnio była żona skoczka narciarskiego po raz kolejny postanowiła odnieść się do byłego związku za pośrednictwem Instagrama, ale tym razem nie tylko. Przedstawiła także swoją wersję, jak wyglądało jej małżeństwo ze znanym sportowcem. Internauci zauważyli, że Justyna Żyła stała się znacznie bardziej aktywna po tym, jak na jaw wyszedł nowy związek jej byłego męża. Piotr Żyła i piękna aktorka Marcelina Ziętek mają być razem bardzo szczęśliwi. Okazało się, że nowa dziewczyna skoczka to aktorka i modelka, a jej zdjęcia szturmem podbijają Instagrama. Ostatnio pokazała odważną fotkę z odkrytymi pośladkami. Niedługo później wybuchła wielka afera. Na Instagramie Marceliny Ziętek pojawiły się komentarze atakującą ją za związek z Piotrem Żyłą. Aktorka nie wytrzymała i opublikowała je. Pod wspomnianym zdjęciem zaczął się w tym momencie bezpardonowy atak na Justynę Żyłę. Tę ostrą jazdę znajdziecie w galerii poniżej!

Sprawdź: Justyna Żyła otrzymała POTWORNIE BOLESNE wiadomości. Mówią, że ma ZEZA, ona widzi włosy w nosie

Justyna Żyła stała się bohaterką wielu niewybrednych komentarzy. Fani na profilu Marceliny Ziętek pokazali solidarność z młodą i piękną artystką. We wpisach społeczności znajdziemy sporo słów otuchy dla nowej dziewczyny Piotra Żyły i na pewno przydadzą się one w trudnych chwilach. Takich może niestety nie brakować.

Zobacz: Wyciekło, że tak naprawdę mówili o Kamilu Stochu za jego plecami! Nie do wiary, a był jeszcze taki młody!

PŚ w Zakopanem: Piotr Żyła po konkursie drużynowym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze