Justyna ŻYŁA znowu OSKARŻYŁA Piotra Żyłę o NAJPASKUDNIEJSZE rzeczy. Konkretne zarzuty. Nie do wiary!

2021-01-23 8:17 jwa
Piotr Żyła, Justyna Żyła
Autor: MACIEJ GILLERT/SUPER EXPRESS Piotr Żyła, Justyna Żyła

Justyna Żyła przez dłuższy czas nie wypowiadała się w mediach na temat swojego byłego męża Piotra Żyły, z którym wzięła już rozwód. Teraz jednak była wybranka skoczka narciarskiego postanowiła po raz kolejny rzucić publiczne oskarżenia w stronę sportowca. Oberwało się także nowej dziewczynie Piotra Żyły - Marcelinie Ziętek. Justyna Żyła nie miała żadnej litości i mówiła o rzeczach naprawdę strasznych!

Justyna Żyła i Piotr Żyła przez lata tworzyli szczęśliwe i wydawało się zgrane małżeństwo. Rzeczywistość pokazała jednak, że było zupełnie inaczej. Wszyscy pamiętają moment, w którym Justyna Żyła zaczęła rzucać na Instagramie oskarżeniami o rzekomym romansie swojego byłego już męża. Piotr Żyła miał powiedzieć jej o tym dzień przed Wigilią. Minęło kilka miesięcy i para była już po rozwodzie. Justyna Żyła i Piotr Żyła po rozwodzie poszli w swoją stronę i wydawało się, że medialna burza wreszcie ucichnie. Co jakiś czas kobieta stara się jednak przypominać o całej sytuacji. Teraz zabrała głos na temat byłego męża i jego nowej, pięknej dziewczyny Marceliny Ziętek, której najlepsze zdjęcia znajdziecie w poniższej galerii! Trzeba przyznać przy tym, że Justyna Żyła, która jakiś czas temu również mówiła, że jest w szczęśliwym, nowym związku, użyła bardzo mocnych argumentów.

Sprawdź: Justyna Żyła i Tajner na wspólnej imprezie. Symbol, który pokazuje wzajemne oddanie, ZASKAKUJĄCY szczegół

Justyna Żyła mówiąc o Piotrze Żyle w ostatnich miesiącach raczej rzadko komplementuje byłego męża. Z jej wypowiedzi można wyczytać spory żal, który ma nie tylko do byłego partnera, lecz także ojca dwójki dzieci. W rozmowie z portalem Pudelek Justyna Żyła postanowiła publicznie powiedzieć, co leży jej na sercu. - To świadczy o tym, jakimi są ludźmi - zakłamanymi i egoistycznymi - stwierdziła Justyna. Ja pokazuję tylko prawdę, bo nie jestem osobą, która by komuś źle życzyła czy zrobiła coś złego. Ten człowiek wyrządził mi tyle krzywdy psychicznej i fizycznej, że nawet nie zdajecie sobie sprawy - powiedziała Justyna Żyła o nowym związku i sposobie na życie Piotra Żyły.

Zobacz: Justyna Żyła bez hamulców o Piotrze. Wytknęła mu OBŁUDĘ, UDERZYŁA w czuły punkt

Justyna Żyła powiedziała także kilka słów pod adresem wyłącznie Marceliny Ziętek. Nie były to raczej przyjacielskie zdania. - Życzę jej szczęścia. Niech ma ten miód. Ale o dzieciach niech pamięta - rzuciła chłodno w kierunku nowej dziewczyny byłego męża Justyna Żyła.

Zobacz: Dziewczyna Piotra Żyły ujawniła kolejne OBRZYDLIWE komentarze hejtera! Marcelina Ziętek zwyzywana od utrzymanek! ZDJĘCIA

PŚ w Zakopanem: Piotr Żyła po konkursie drużynowym
Najnowsze