Dziewczyna Piotra Żyły ujawniła kolejne OBRZYDLIWE komentarze hejtera! Marcelina Ziętek zwyzywana od utrzymanek! ZDJĘCIA

2021-01-20 19:43 CH
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
Autor: Instagram Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

Piotr Żyła i jego dziewczyna Marcelina Ziętek nie mogą w spokoju cieszyć się swoją miłością. Aktorka jest ofiarą wyjątkowo obrzydliwych ataków hejterów, którzy zasypują jej konto na Instagramie wulgarnymi i obraźliwymi wiadomościami. Hejterów czy hejtera, bo być może jest to jedna osoba. Kto aż tak bardzo próbuje uprzykrzyć życie pięknej dziewczynie Piotra Żyły? Marcelina Zietek właśnie pokazała kolejne ohydne komentarze wysyłane z tego samego fikcyjnego konta. Dziewczyna Piotra Żyła nazywana jest "utrzymanką Piotrusia". Zobaczcie zdjęcia.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek tworzą parę i ktoś wyraźnie nie może się z tym pogodzić, zazdroszcząc skoczkowi narciarskiemu i ślicznej aktorce ich miłości i szczęścia. Gwiazda serialu "19+" w niedzielny wieczór zamieściła na Instagramie zdjęcie w samych majtkach i bluzie oraz wymowny komentarz "Gorący weekend za nami". Post Marceliny Ziętek obił się szerokim echem w mediach. Nagle na pod zdjęciami dziewczyny Piotra Żyły pojawiła się lawina nienawistnych komentarzy. Niektóre były wyjątkowo wulgarne, a o tym przeczytacie tutaj. "Od gdzieś dwóch dni na moim profilu pojawia się dużo negatywnych komentarzy, jednak te komentarze są wszystkie z fikcyjnych kont, więc apel, zaprzestańcie tworzyć fikcyjne konta i obrażać mnie. Naprawdę mi to nic nie robi, bo jedynie, jaką krytykę mogę przyjąć, to od osób mi najbliższych, reszta mnie w ogóle nie dotyka" - zaapelowała do obrażających ją osób (lub osoby) Marcelina Ziętek, pokazując screeny z przykrymi komentarzami. "Nie pozwolę sobie, żeby ktoś tam mnie obrażał i zamieszczał treści, których ja nie chcę. Więc jeżeli komuś nie pasuje, to co zamieszczam, czy moja osoba, to po prostu mnie nie obserwujcie. Bądźmy dla siebie mili, a nie takim jadem... Bo ten jad w końcu was wykończy! Po co? Po co tak żyć?" - dodała Marcelina Ziętek.

Dziewczyna Piotra Żyły w samych MAJTKACH i bluzie pisze o gorącym weekendzie! Marcelina Ziętek zaskoczyła ZDJĘCIEM

Dziewczyna Piotra Żyły mimo tych apeli wciąż jest ofiarą nienawistnych ataków. Właśnie opublikowała na Instagramie kolejne screeny z przykrymi komentarzami zamieszczanymi pod jej zdjęciami. Tym razem ktoś z fikcyjnego konta zwyzywał ją od "utrzymanek Piotrusia". Jak myślicie? Kto aż tak nienawidzi pięknej Marceliny?

Marcelina Ziętek ofiarą hejtu
Autor: Instagram Marcelina Ziętek ofiarą hejtu
Dziewczyna Piotra Żyły w samych MAJTKACH i bluzie pisze o gorącym weekendzie!
Najnowsze