Wyciekło, że tak naprawdę mówili o Kamilu Stochu za jego plecami! Nie do wiary, a był jeszcze taki młody!

2021-01-24 10:12 jwa
Kamil Stoch
Autor: SE Kamil Stoch

Kamil Stoch to jeden z najbardziej zasłużonych polskich sportowców. Choć skoczek narciarski wciąż nie powiedział ostatniego słowa i jest jednym z najlepszych w stawce, to już stał się żywą legendą. Niektórzy kibice pamiętają jeszcze początki Kamila Stocha ze skokami narciarskimi. Już wtedy pojawił się pseudonim, który wiele mówi o naszym mistrzu. Aż ciężko uwierzyć, że ktoś to w ogóle wymyślił!

Kamil Stoch ma wiele różnych pseudonimów. W trakcie swojej kariery zasłużył przede wszystkim na te, którymi nazywają go kibice: "Legenda", "Mistrz" czy "Arcyskoczek". Jednak na początku swojej drogi nazywano go zupełnie inaczej. Aż trudno uwierzyć w to, że tak młodemu chłopakowi wymyślono taką ksywkę! To był jednak dopiero początek drogi i nie wiadomo było czy spełni oczekiwania swoich trenerów i wspierających go fanów. Życie pokazało, że Kamil Stoch poradził sobie z presją wyśmienicie i jest jednym z najlepszych skoczków w historii dyscypliny. Zawodnik z Zębu wielokrotnie udowadniał, że nawet w najtrudniejszych chwilach potrafi wziąć się w garść i w pięknym stylu osiągać wielkie sukcesy. Jak nazywano Kamila Stocha w młodości? Wszystkiego dowiecie się z poniższej galerii zdjęć!

Sprawdź: Kamil Stoch pokazał wielkie torby. Kobieta zareagowała. "Chytra baba z Radomia"

Kamil Stoch radził sobie świetnie w skokach narciarskich od małego i nic dziwnego, że jedną z ciekawostek najczęściej opowiadanych o skoczku spod Zakopanego jest jego pseudonim z młodości. Na takim mógł zasłużyć sobie tylko swoim talentem, choć trzeba przyznać, że taka ksywka nałożyła na mistrzu dodatkową presję i napięcie.

Zobacz: Kamil Stoch kompletnie ZAŁAMANY. Jedna decyzja przesądziła o wszystkim, kibice ROZŻALENI

Kamil Stoch po konkursie indywidualnym w Zakopanem
Najnowsze