Kamil Stoch pokazał wielkie torby. Kobieta zareagowała. "Chytra baba z Radomia"

2021-01-19 12:12 maszrum
Kamil Stoch
Autor: SE Kamil Stoch

Kamil Stoch nie przestaje dbać o swoich kibiców. Instagram Kamila Stocha aż kipi od kolejnych zdjęć z zawodów w skokach narciarskich. Po ostatnim weekendzie na profilu naszego zawodnika pojawiła się grupowa fotka z podium w konkursie drużynowym w Zakopanem. Kamil Stoch z pewnością nie spodziewał się, że jedna z pań zauważy na niej szczegół, przez który został nazwany... "chytrą babą z Radomia"!

Kamil Stoch po sobotnim konkursie drużynowym miał znacznie więcej powodów do zadowolenia niż po niedzielnych zawodach indywidualnych w Zakopanem. Nic dziwnego w takim razie, że na Instagramie Kamila Stocha pojawiło się zdjęcie właśnie ze zmagań u boku kolegów z reprezentacji. Biało-czerwoni zajęli drugie miejsce w zmaganiach na Wielkiej Krokwi i byli wyraźnie dumni ze swojego osiągnięcia. Świadczy o tym także zdjęcie, które Kamil Stoch opublikował na Instagramie. Fotka na portalu społecznościowym bardzo szybko zgromadziła mnóstwo polubień i komentarzy. "Drużyna, że hej!" - napisał przy ujęciu z dekoracji Kamil Stoch. Wśród komentarzy znaleźliśmy jednak jeden, który skupił się na niespodziewanym szczególe. Oba konkursy rzecz jasna śledziła żona Kamila Stocha. Ciekawostką jest to, że Ewa Bilan-Stoch przed laty wzięła udział w wyborach miss, a zdjęcie w bieliźnie z wybiegu znajdziecie w poniższej galerii!

Zobacz: Horngacher skrywał to w tajemnicy przed Polakami! Nie chciał tym się dzielić, wyjawił to Adam Małysz

Kamil Stoch, jako lider naszej kadry, odebrał większość nagród dla siebie i kolegów. Na zdjęciu z podium widać wypchane upominkami torby od organizatorów konkursu. Skoczek z Zębu trzyma je mocno w swojej dłoni i właśnie to stało się powodem do napisania komentarza przez jedna z fanek.

Kobieta wywołała lawinę śmiechu innych użytkowników, gdy napisała słowa, których nikt się nie spodziewał. Postanowiła nawiązać do kultowego filmiku z miejskiej Wigilii w Radomiu, gdy jedna z kobiet pakowała do siatek artykuły spożywcze przeznaczone dla zgromadzonych mieszkańców.

Kamil Stoch wrzucił zdjęcie na Instagrama. Fanka napisała "chytra baba z Radomia"

Kilka lat temu wspomniana wcześniej kobieta została ochrzczona w internecie jako "chytra baba z Radomia". Właśnie na tym oparła swój wpis użytkowniczka Instagrama pod zdjęciem Kamila Stocha. "Kamil dzisiaj z tymi torbami przy podium jak chytra baba z Radomia" - przeczytaliśmy pod zdjęciem skoczka spod Zakopanego.

Na samym zdjęciu Kamil Stoch szeroko uśmiecha się w otoczeniu kolegów z reprezentacji. Dobre nastroje towarzyszą także Piotrowi Żyle, Dawidowi Kubackiemu oraz Andrzejowi Stękale. Widać, że atmosfera w naszej kadrze jest naprawdę dobra!

Sprawdź: Kamil Stoch ZAROBIŁ KOSMICZNE pieniądze! Wyciekły szczegóły zarobków skoczka!

Polscy skoczkowie w sobotę byli bardzo bliscy zwycięstwa w konkursie drużynowym w Zakopanem. Na Wielkiej Krokwi zadecydowała słabsza próba w drugiej serii Andrzeja Stękały. Koledzy nie mieli do niego żadnych pretensji.

Kamil Stoch po konkursie "obwinił" Stękałę za drugą pozycję. W żartobliwym tonie dodał, że gdyby nie jego postawa, to biało-czerwoni nie znaleźliby się tak wysoko. Takie wsparcie dla mniej doświadczonego kolegi może okazać się bezcenne!

Zobacz: Ten dzień Adam Małysz zapamiętał NA ZAWSZE. Zaczął budować WŁASNY POMNIK, kilka sekund i był gotowy [WIDEO]

Kamil Stoch na Instagramie
Autor: Instagram / kamilstochofficial Kamil Stoch na Instagramie
Kamil Stoch po konkursie indywidualnym w Zakopanem
Najnowsze