Kamil Stoch kompletnie ZAŁAMANY. Jedna decyzja przesądziła o wszystkim, kibice ROZŻALENI

2021-01-23 9:17 jwa
Kamil Stoch
Autor: SE Kamil Stoch

Kamil Stoch na nowo poczuł radość ze skoków narciarskich. Sam podkreślał to już w kilku wywiadach. Nic dziwnego, że reprezentant Polski w skokach narciarskich bardzo cieszył się na kolejne zawody PŚ w Lahti. Niestety, w Finlandii zapadła decyzja, która mocno zasmuciła naszego legendarnego już zawodnika. Po tym, jak wszystko stało się jasne, sporo żalu mogli mieć także kibice nastawieni już na emocje.

Kamil Stoch na PŚ w Lahti w skokach narciarskich pojechał w bojowym nastroju. W poprzednim tygodniu on i jego koledzy z reprezentacji Polski zawiedli nieco w konkursie indywidualnym w Zakopanem. Podopieczni Michala Doleżala chcieli wziąć rewanż na rywalach już w piątek podczas sesji kwalifikacyjnej na fińskim obiekcie. Niestety, podjęto decyzję, która zabolała wielu fanów. Jak się okazało, trafiła również w skoczków. Sam Kamil Stoch opublikował na Instagramie wymowne zdjęcie, które prezentuje jego stosunek do wydarzeń z piątku przed PŚ w Lahti. Najwyraźniej lider polskiej kadry skoczków narciarskich jest bardzo zmotywowany do kolejnych zawodów i zrobi wszystko, by pokazać przeciwnikom, że w tym sezonie nie zamierza poprzestać na wygranym Turnieju Czterech Skoczni. W poniższej galerii znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące wyjątkowo smutnego wpisu Kamila Stocha na Instagramie.

Zobacz: Kamil Stoch pokazał wielkie torby. Kobieta zareagowała. "Chytra baba z Radomia"

Kamil Stoch i jego koledzy z reprezentacji Polski w Lahti wezmą udział w kolejnym już konkursie drużynowym. W ostatnim na Wielkiej Krokwi zajęli drugie miejsce, tracąc prowadzenie na niedługo przed zakończeniem rywalizacji. Choć ten wynik to ogromny sukces, to biało-czerwonym pozostał niedosyt i w następnych zawodach drużynowych zamierzają na pewno pokazać, że nie mają w stawce sobie równych.

Sprawdź: Kamil Stoch ZAROBIŁ KOSMICZNE pieniądze! Wyciekły szczegóły zarobków skoczka!

Kamil Stoch po konkursie indywidualnym w Zakopanem
Najnowsze