Kamil Stoch przeżył WIELKI ZAWÓD. To co zobaczył musiało ZABOLEĆ, nie czuł tego od dawna

2021-01-22 14:18 kkn
Kamil Stoch
Autor: East News Kamil Stoch

Skoczkowie w trakcie trwania sezonu Pucharu Świata mają bardzo mało czasu na realizowanie swoich pasji. Na ich barkach ciąży bowiem masa obowiązków i rzadko kiedy mogą pozwolić sobie na wolny czas. Ale wykorzystują każdą chwilę, aby oderwać się od pracy. Kamil Stoch na przykład oglądał ostatni mecz Liverpoolu. Ale musiał przeżyć duży zawód, gdy zobaczył finalny efekt.

Przed polskimi skoczkami kolejny weekend w Pucharze Świata. Niedawno zameldowali się w Lahti, gdzie odbędzie się konkurs drużynowy oraz indywidualny. Biało-czerwoni kibice liczą oczywiście na Kamila Stocha, który nadal ma szanse na zdobycie Kryształowej Kuli. Nasz mistrz w czwartkowy wieczór wykorzystał chwilę wolnego i mógł pozwolić sobie na chwilę relaksu przy meczu ukochanej drużyny.

Apoloniusz Tajner ma FATALNE wiadomości. Ogromny zawód, Stoch może stracić WIELKĄ SZANSĘ

Kamil Stoch po konkursie indywidualnym w Zakopanem

Stoch nigdy nie ukrywał, że jest wielkim fanem Liverpoolu. Na jego Instagramie pojawiło się kilka zdjęć, na których można zobaczyć go w barwach mistrza Anglii. The Reds w czwartkowy wieczór mierzyli się z Burnley na własnym terenie. Goście sprawili ogromną sensację, bo na Anfield Road zdołali ograć Liverpool 1:0. To na pewno było wielkim rozczarowaniem dla fanów tego zespołu, w tym Kamila Stocha.

Adam Małysz ZNISZCZYŁ legendy. Będziecie w SZOKU, gdy to zobaczycie. Coś niezwykłego

Porażka zabolała Liverpool o tyle, że był to pierwszy przegrany mecz przez ten klub od ponad 1300 dni. Kibice The Reds dawno nie poczuli więc goryczy porażki w lidze. Podopieczni Juergena Kloppa są w sporym kryzysie, bowiem trzech punktów nie zdobyli od 19 grudnia, kiedy to pokonali Crystal Palace. Ale jest pewne, że Kamil Stoch nadal będzie wspierał swój ukochany klub, gdyż to w słabszych chwilach zespół potrzebuje fanów.

Kamil Stoch
Autor: Instagram/kamilstochofficial
Najnowsze