Wyczyn Piotr Żyła wprawił w OSŁUPIENIE Marcina Gortata. To WIDEO stało się prawdziwym HITEM

2021-02-21 18:12 ŁOLI
Wściekły Piotr Żyła po dyswkalifikacji
Autor: AP Wściekły Piotr Żyła po dyswkalifikacji

Piotr Żyła oprócz tego, że znajduje się w gronie najlepszych polskich skoczków narciarskich, może pochwalić się również sporym gronem fanów, którzy cenią jego sposób bycia oraz poczucie humoru. Reprezentant Polski często dzieli się na swoim Instagramie postami i filmami, które mają charakter humorystyczny. Tym razem jednak "Wiewiór" postanowił podzielić się materiałem nagranym podczas jednego z jego treningów. Post szybko zrobił furorę i zaskoczył nawet Marcina Gortata.

Polscy skoczkowie narciarscy mogą pochwalić się sympatią sporem części fanów sportów zimowych. Wśród nich znajduje się również Piotr Żyła, który zyskał swoich wiernych kibiców nie tylko dzięki dobrej dyspozycji podczas kolejnych zawodów, ale również tym, jak zachowuje się już po zakończeniu kolejnych konkursów. Wywiady "Wiewióra" często wywołują uśmiech na twarzach jego fanów, podobnie jak materiały, które skoczek publikuje w mediach społecznościowych, przede wszystkim na Instagramie. Tym razem jednak Żyła podzielił się specjalnym filmem, na którym widać fragment treningu skoczka przygotowującego się do Mistrzostw Świata w Lotach. Wyczyn polskiego skoczka zszokował sporą część internautów. 

CZYTAJ TAKŻE: Narzeczona Artura Szpilki PLANUJE ŚLUB?! Kamila Wybrańczyk ZAPOZOWAŁA w białej sukni!

Wielu fanów Piotra Żyły było pod dużym wrażeniem widząc, z jaką lekkością polski skoczek przeskakuje wysokie tyczki podczas swojego treningu. Po minie zawodnika widać, że coś, co sporej ilości osób sprawiałoby duży problem, dla niego nie było niczym szczególnym. Pod wrażeniem wyczynu Żyły był również Marcin Gortat. 

Zobacz także: Nowa dziewczyna Piotra Żyły odsłoniła swoje ciało

Były koszykarz postanowił skomentować post zamieszczony na Instagramie Piotra Żyły - Niesamowita winda - napisał "The Polish Hammer" pod materiałem wideo, dodając do komentarza emotikona przedstawiającego zdziwioną minę. Podobnie na nagranie z treningu skoczka reagowali także internauci, którzy chwalili skoczka za to, z jaką łatwością przychodzi mu przeskakiwanie wysoko ustawionych tyczek. Post Żyły do tej pory obejrzało już prawie 295 tysięcy osób. Zobaczcie ten wyczyn "Wiewióra" w materiale poniżej. 

Sprawdź: Wielka TRAGEDIA ikony futbolu. Matka Ronaldinho ZMARŁA w szpitalu. To prawdziwy CIOS, ogromna strata.

Najnowsze