Wielka TRAGEDIA ikony futbolu. Matka Ronaldinho ZMARŁA w szpitalu. To prawdziwy CIOS, ogromna strata.

2021-02-21 17:35 ŁOLI
Ronaldinho
Autor: EastNews Ronaldinho

Ronaldinho przez lata czarował kibiców piłki nożnej swoimi występami i umiejętnościami, jakie prezentował na boiskach. Były gwiazdor m.in. FC Barcelony, PSG i Milanu słynął nie tylko z niesamowitego dryblingu, ale również zamiłowania do imprez. Ostatnio o Brazylijczyku znów zrobiło się głośno przy okazji jego odsiadki w paragwajskim więzieniu, jednak teraz ikona futbolu przeżywa prawdziwy dramat. Świat obiegła informacja o tym, że matka gwiazdora zmarła w szpitalu w Porto Alegre.

Ronaldinho przez sporą część fanów piłki nożnej uznawany jest za jedną z największych gwiazd futbolu. Brazylijczyk przez lata czarował nie tylko swoich rywali, ale również kibiców tym, co wyprawiał na boisku, m.in. w barwach FC Barcelony, PSG, czy AC Milanu. Gaucho potrafił czynić prawdziwe cuda z piłką przy nodze, jednak zasłynął on nie tylko z tego. Brazylijska supergwiazda nie stroniła od rozgrywkowego trybu życia i Ronaldinho niezbyt się z tym krył. Ostatnio o Gaucho znów zrobiło się głośno, gdy został zatrzymany z podrobiony paszportem i umieszczony w paragwajskim więzieniu. Wtedy świat obiegały kolejne informacje, według których, współwięźniowie pokochali byłego piłkarze i przekonywali go do zagrania z nimi kolejnych meczów. Po opuszczeniu murów więzienia, Gaucho mógł cieszyć się chwilą spokoju i wolnością, jednak jak się okazało, jego sielanka nie trwała długo. 

CZYTAJ TAKŻE: Wszystko wyciekło! Justyna Kowalczyk nigdy nie robi tego z mężem. Gdy już chce, to wojna gotowa

W niedzielę 21 lutego świat obiegła informacja, że matka byłego gwiazdora reprezentacji Brazylii zmarła w szpitalu w Porto Alegre. Dona Miguelina na przełomie 2020 i 2021 otrzymała pozytywny wynik testu na koronawirusa i to ze względu na niego oraz pogarszający się stan jej zdrowia, miała trafić do placówki medycznej. Wtedy piłkarz dziękował kibicom za modlitwę w intencji swojej matki. 

Zobacz także: Tak na przestrzeni lat zmieniał się Leo Messi

Do Brazylii, gdzie znajduje się obecnie Ronaldinho zapływają kondolencje z niemal całego świata. Wyrazy współczucia wyraziły przede wszystkim zespoły, w których w przeszłości występował Ronaldinho. Dona Miguelina w swoich ostatnich dniach życia miała znajdować się na oddziale intensywnej terapii, jednak niestety przegrała walkę z chorobą. Miała 71 lat. 

Sprawdź: Narzeczona Artura Szpilki PLANUJE ŚLUB?! Kamila Wybrańczyk ZAPOZOWAŁA w białej sukni! To ZDJĘCIE zrobiło furorę

Najnowsze