Narzeczona Artura Szpilki PLANUJE ŚLUB?! Kamila Wybrańczyk ZAPOZOWAŁA w białej sukni! To ZDJĘCIE zrobiło furorę

2021-02-20 18:09
Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk
Autor: Instagram/ Kamila Wybrańczyk

Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka od lat tworzą udany i szczęśliwy związek. Para wciąż jednak nie zdecydowała na to, aby oficjalnie powiedzieć sobie "tak". Pięściarz i zawodniczka FAME MMA, która niebawem zadebiutuje w freak-fightowej organizacji mieszkają razem ze swoimi dwoma psami, które traktują niemalże jak właśnie dzieci. Ostatnie zdjęcie Wybrańczyk, które wrzuciła ona na swojego Instagrama przyciągnęło jednak sporą uwagę. Narzeczona Szpilki pozuje na nim w ślubnej sukni.

Artur Szpilka oraz jego partnerka, Kamila Wybrańczyk cieszą się dużą popularnością w sieci. Pięściarz oraz zawodniczka FAME MMA, która zadebiutuje w freak-fightowej federacji już podczas dziewiątej gali, która odbędzie się na początku marca, chętnie dzielą się kolejnymi informacjami ze swojego życia, publikując posty oraz relacje w sieci. Szpilka oraz Wybrańczyk od lat tworzą zgodną i udaną parę, która jednak w dalszym ciągu nie zdecydowała się na to, aby sformalizować swój związek przed ołtarzem. Para mieszka ze sobą w towarzystwie dwóch czworonogów, Cyca i Pumby. Jedno z ostatnich zdjęć Kamili Wybrańczyk, którym ta podzieliła się na swoim Instagramie, od razu przykuło uwagę sporej liczby fanów. Piosenkarka i zawodniczka FAME MMA pozuje na nim w białej sukni. 

CZYTAJ TAKŻE: Gwiazdor F1 PRZERWAŁ milczenie. SZOKUJĄCE wyznanie, czekał na ŚMIERĆ myśląc o swoich dzieciach

Fotografia w zaledwie kilkadziesiąt minut zyskała tysiące polubień od fanów, dla których takie posunięcie jest jednoznaczne. Partnerka Artura Szpilki zamieściła również podpis, w którym nie tylko poleca salon, w którym znajduje się suknia, ale również pyta internautów, czy pasuje jej taka kreacja. 

Zobacz także: Kamila Wybrańczyk w gorzkich słowach skomentowała swój wygląd

Post szybko skomentował Artur Szpilka, jeszcze bardziej podkręcając domysły fanów. - Żono moja... serce moje, nie ma takich jak my dwoje!!! - napisał pięściarz dodając do komentarza dwa czerwone serca. Chociaż niewątpliwie internauci, którzy kibicują związkowi Szpilki i Wybrańczyk chcieliby ich ujrzeć na ślubnym kobiercu, raczej będą musieli jeszcze poczekać na ten dzień. 

Sprawdź: Maszyna się NIE ZATRZYMUJE! Robert Lewandowski z kolejną bramką! [WIDEO]

Świadczyć mogą o tym tagi, jakie narzeczona pięściarza zamieściła pod zdjęciem. Widzimy wśród nich #blokreklamowy, #dlaPoli, #pomagamy. Można z nich wywnioskować, że Wybrańczyk ubrała lśniącą białą suknię w ramach nagrywanego bloku reklamowego, dzięki któremu będzie można pomóc potrzebującej Poli. 

Sonda
Czy podoba Ci się Kamila Wybrańczyk?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze