Kamila Wybrańczyk DOSIADŁA Artura Szpilkę wśród mrozu i śniegu. Gwiazdor KSW musiał ją ostrzec, gdy zobaczył to ZDJĘCIE

2021-02-14 14:14 ŁOLI
Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk
Autor: Instagram/ Artur Szpilka

Artur Szpilka oraz jego narzeczona Kamila Wybrańczyk, która w najbliższych tygodniach zadebiutuje na gali FAME MMA cieszą się w sieci sporą popularnością. Pięściarz i piosenkarka często publikują w mediach społecznościowych, m.in. na Instagramie kolejne posty, którymi przyciągają nowych obserwujących. Ostatnio Wybrańczyk podzieliła się namiętnym zdjęciem ze swoim partnerem wśród zimowej scenerii. Michał Materla, gwiazdor KSW musiał on jednak ostrzec.

Media społecznościowe to świetne narzędzie do budowania relacji ze swoimi fanami i doskonale wiedzą o tym Kamila Wybrańczyk oraz Artur Szpilka. Pięściarz oraz czekają na swój debiut zawodniczka FAME MMA moga pochwalić się setkami tysięcy obserwujących na swoich profilach na Instagramie i chętnie robią z tego użytek. Partnerka Szpilki często dzieli się w swoich postach i relacjach nie tylko planem swojego dnia, ale także kolejnymi sekretami z jej życia prywatnego. Ostatnio para wciągnęła się w modne obecnie morsowanie i często na ich profilach pojawiają się kolejne materiały z nim związane. Nie inaczej jest tym razem, chociaż pewien szczegół zainteresował Michała Materlę, gwiazdora mieszanych sztuk walki i zawodnika KSW. 

CZYTAJ TAKŻE: Nieznane ZDJĘCIE Mariusza Pudzianowskiego WYSZŁO NA JAW. Fani od razu dostrzegli ten SZCZEGÓŁ, fatalne niedopatrzenie

Na zdjęciu widoczna jest bowiem Kamila Wybrańczyk, która w stroju kąpielowym wskoczyła na swojego partnera wśród mrozu i śnieżnej scenerii. Gwiazdor KSW zdecydował się skomentować zdjęcie, ostrzegając tym samym Kamilę Wybrańczyk. 

Zobacz także: Kamila Wybrańczyk wyznała gorzką prawdę o swoim wyglądzie

Materla, widząc zdjęcie Szpilki i jego narzeczonej w strojach kąpielowych pośród zimowej scenerii postanowił nieco zażartować ze znajomych - Tylko niech Kamila uważa na sopel... - napisał pod zdjęciem Wybrańczyk. Ten wpis bardzo spodobał się Arturowi Szpilce, który odpowiedział Materli. - Dokładnie - skomentował wpis Szpilka dołączając do tego emotikony płaczące ze śmiechu. 

Sprawdź: Marta Linkiewicz kupiła DIABELNIE drogie auto. Zapomniała o ważnym SZCZEGÓLE, który może wszystko przekreślić

Najnowsze