Justyna Żyła znowu się nasłuchała przy dzieciach. Poszło o jedno zdjęcie, a ruszyła cała lawina. Tego jeszcze nie grali!

2021-02-22 11:10 jwa
Justyna Żyła z dziećmi
Autor: Instagram / justynazyla Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła wielokrotnie była już krytykowana w internecie. Ostatnio na jej profilu po raz kolejny pojawiła się lawina komentarzy, gdy była żona Piotra Żyły wrzuciła zdjęcie z dziećmi. Fani od razu przystąpili do działania i pod fotką z synem i córką pojawiło się mnóstwo wiadomości do Justyny Żyły. Z takim przyjęciem treści od celebrytki jednak jeszcze się nie spotkaliśmy. Wertowanie komentarzy od fanów musiało trwać godzinami!

Justyna Żyła i jej dzieci od wielu miesięcy muszą odnajdować się w nowej sytuacji. Rozwód Justyny Żyły i Piotra Żyły rozpalił całą Polskę. Przez wiele miesięcy para obrzucała się w mediach błotem aż doszło do rozprawy, po której orzeczono trwały rozpad ich związku. Justyna Żyła po sprawie nie zamierzała jednak ograniczać kontaktu syna i córki z ojcem. Piotr Żyła wciąż dba o dzieci, a była żona kilka razy mówiła już nawet, że skoczek narciarski świetnie wywiązuje się z roli ojca. Piotr Żyła nie pokazuje jednak publicznie swoich pociech z pierwszego małżeństwa. Robi to Justyna Żyła. Celebrytka ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcie z dziećmi, a okazja była wyjątkowa. Posypała się lawina komentarzy, a szczegóły znajdziecie w poniższej galerii!

Sprawdź: Justyna Żyła PUBLICZNIE SZKALOWANA pod zdjęciem z GOŁĄ PUPĄ nowej dziewczyny Piotra Żyły. Ale jazda!

Justyna Żyła od miesięcy jest często krytykowana. Jej przeciwnicy wiele razy podnosili argument, że wykorzystała rozwód, by wypromować swoją osobę. Kobieta zdaje się nie przejmować takimi głosami i oddaje całe serce swoim dzieciom. Nie przejmuje się krytykami, których na Instagramie jest pełno.

Zobacz: Justyna Żyła ZMIESZANA Z BŁOTEM! Wszystko przez jeden, niepozorny wpis. Te komentarze mogą ją ZABOLEĆ

Najnowsze