Justyna Żyła ZMIESZANA Z BŁOTEM! Wszystko przez jeden, niepozorny wpis. Te komentarze mogą ją ZABOLEĆ

2021-02-04 11:03
Justyna Żyła i Piotr Żyła
Autor: Instagram Justyna Żyła i Piotr Żyła

Rozstaniem oraz późniejszym rozwódem Piotra Żyły ze swoją byłą żoną Justyną, żyła niemalże cała Polska. Kłótnie oraz przepychanki skoczka i celebrytki często przenosiły się również do przestrzeni publicznej. Oliwy do ognia od czasu do czasu dolewają także internauci, którzy nie przebierają w słowach i komentarzach, tak jak w przypadku jednego z ostatnich postów reprezentanta Polski na jego Instagramie. Justynie Żyle mocno się oberwało.

Piotr Żyła spędził ze swoją byłą już żoną sporą część swojego życia, jednak w pewnym momencie skoczek zdecydował się odejść i spróbować spędzić kolejne lata u boku innej kobiety. Rozstanie oraz późniejszy rozwód reprezentanta Polski był jednym z głośniejszych w ostatnich latach, a byli małżonkowie nie szczędzili sobie uszczypliwości, również w internecie. Pomimo tego, że oboje próbują od nowa ułożyć sobie życie, ich nie do końca pozytywne relacje cały czas są widoczne, co wykorzystują również internauci. Pod jednym z ostatnich postów skoczka, wydawałoby się niewinnego, na Justynę Żyłę wylała się prawdziwa fala hejtu. Użytkownicy Instagrama byli bezlitośni dla byłej żony "Wiewióra". Koniecznie poznajcie szczegóły, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej. 

CZYTAJ TAKŻE: Pierwsza żona Majdana odnosi wielkie sukcesy. Rozenek może PŁONĄĆ z ZAZDROŚCI

Pomimo tego, że byli małżonkowie próbują ułożyć sobie życie na nowo, temat ich nieudanego związku cały czas króluje w przestrzeni publicznej. Celebrytka często sama publikuje w sieci kolejne wyznania, które mają odnosić się do zakończonego już małżeństwa z Piotrem Żyłą. Tym razem internauci nie mogli odpuścić sobie okazji, aby uderzyć w Justynę Żyłę. Te wpisy mogą ją zaboleć.

Sprawdź: Anna i Robert Lewandowscy czekali tylko aż córki pójdą spać. WYZYWAJĄCE ubranie i chwile INTYMNOŚCI ze szczegółami

Sonda
Czy Justyna Żyła wreszcie znajdzie szczęście?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze