Pierwsza żona Majdana odnosi wielkie sukcesy. Rozenek może PŁONĄĆ z ZAZDROŚCI

2021-02-04 10:03
Sylwia Majdan, Radosław Majdan
Autor: Instagram/ sylwiamajdan_private, r_majdan Sylwia Majdan, Radosław Majdan

Dla części internautów Radosław Majdan jest przede wszystkim byłym piłkarzem, jednak dla sporej grupy osób jest on mężem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Był golkiper m.in. Wisły Kraków, czy Polonii Warszawa jest obecnie szczęśliwy ze swoją trzecią już żoną, z którą doczekał się dziecka. Poprzednie partnerki piłkarza do tej pory mogły nie być znane szerszej publiczności, ale wszystko wskazuje na to, że niebawem może się to zmienić. Sylwia Majdan zaczęła bowiem odnosić kolejne sukcesy.

Radosław Majdan przez lata występował na boiskach przede wszystkim Ekstraklasy, chociaż podczas swojej kariery zaliczył także przygody w tureckim Gorstepe i Bursasporze, a także greckim PAOK-u, czy izraelskim FC Ashdod. Dla sporej części internautów, którzy nie interesują się sportem, był bramkarz może być przede wszystkim mężem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Sportowiec jest obecnie szczęśliwy u boku swojej żony, z którą doczekał się nawet syna Henia. Wcześniejsze partnerki Majdana nie były tak rozpoznawalne jak Małgorzata Rozenek, ale niebawem może się to zmienić. Wszystko za sprawą Sylwii Majdan, która odnosi kolejne sukcesy i pnie się na sam szczyt. Poznajcie szczegóły tej sprawy zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej! 

CZYTAJ TAKŻE: Wybuchła BURZA wokół córki Małysza. Nie do wiary, że to zrobiła. Chwilę wcześniej odezwała się mama

Pierwsze małżeństwo Radosława Majdana zaczęło się już w 1998 roku, jednak nie trwało zbyt długo. Jego była już partnerka po rozstaniu postanowiła zostać przy nazwisku piłkarza i śmiało można powiedzieć, że nie był to najgorszy pomysł. Rozpoznawalne nazwisko na pewno nie przeszkodziło jej w budowaniu swojej marki, która może przerodzić się w coś wielkiego. 

Sprawdź: Anna i Robert Lewandowscy czekali tylko aż córki pójdą spać. WYZYWAJĄCE ubranie i chwile INTYMNOŚCI ze szczegółami

Sonda
Lubisz Małgosię i Radka Majdanów?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze