Justyna Żyła zrobiła to w domu przy synu. Dosadny komentarz 14-latka. Ciężko uwierzyć, że do tego doszło

2021-01-28 9:25 jwa
Justyna Żyła z dziećmi
Autor: Instagram / justynazyla Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła od wielu miesięcy musi radzić sobie z wychowaniem dzieci w dużej mierze sama. Po tym jak Piotr Żyła postanowił zakomunikować jej o kochance w małżeństwie zaczęło się psuć. Doszło do rozwodu, na którym na pewno w jakimś stopniu straciły dzieci Justyny Żyły i Piotra Żyły. Okazuje się jednak, że była żona skoczka narciarskiego całkiem nieźle radzi sobie jako pani domu. Ostatnio doczekała się dosadnego komentarza ze strony syna - 14-letniego Jakuba.

Justyna Żyła i Piotr Żyła mają dwójkę dzieci. 14-letni Jakub i 9-letnia Karolina od jakiegoś czasu muszą bardzo pomagać mamie. Ich kontakt z ojcem - znanym skoczkiem narciarskim - został nieco ograniczony ze względu na rozwód rodziców. Choć jakiś czas temu sama Justyna Żyła mówiła, że Piotr Żyła wciąż pomaga w wychowywaniu dzieci i jest bardzo dobrym ojcem, to byłe małżeństwo wciąż nie stroni od wymiany "uprzejmości" w mediach i internecie. Jednak Justyna Żyła nie zapomina, że aktualnie w jej życiu najważniejsze są dzieci. Bardzo dba o to, by niczego nie brakowało pociechom, a gdy w domu coś idzie nie tak, to szybko interweniuje. Ostatnio zapobiegła katastrofie, co spotkało się z jednoznacznym komentarzem nastoletniego syna. Wszystkie szczegóły na temat tej niebezpiecznej sytuacji znajdziecie w poniższej galerii zdjęć!

Sprawdź: Justyna Żyła PUBLICZNIE SZKALOWANA pod zdjęciem z GOŁĄ PUPĄ nowej dziewczyny Piotra Żyły. Ale jazda!

Justyna Żyła pełni teraz rolę nie tylko matki, lecz także głowy całego domu. Wraz z dziećmi musiała odnaleźć się w nowej rzeczywistości, ale najwyraźniej idzie jej naprawdę dobrze. Wskazują na to zdjęcia, które od czasu do czasu była żona Piotra Żyły wrzuca na swojego Instagrama. Widać, że zarówno syn, jak i córka dobrze czują się w jej towarzystwie, a ostatni komentarz ze strony Jakuba kobieta na pewno zapamięta na długo. Był bowiem na tyle trafny, że pojawił się na koncie Justyny Żyły na portalu społecznościowym.

Zobacz: Justyna Żyła otrzymała POTWORNIE BOLESNE wiadomości. Mówią, że ma ZEZA, ona widzi włosy w nosie

PŚ w Zakopanem: Piotr Żyła po konkursie drużynowym
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze