Justyna Żyła spotkała się z BESTIĄ! Ale reakcja była DZIWNA, zupełnie niespodziewana

2021-01-14 9:37 mil
Justyna Żyła
Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła

Bez cienia wątpliwości Justyna Żyła jest jedną z najpopularniejszych kobiet, które niegdyś były w związku ze znanymi sportowcami. Eksżona Piotra, reprezentanta Polski w skokach narciarskich, chętnie dzieli się wydarzeniami ze swojego życia za pomocą mediów społecznościowych. Tak też postanowiła postąpić i tym razem, a wszystko mogło nieco zaskoczyć grono jej sympatyków.

Mija już sporo czasu odkąd Justyna Żyła rozwiodła się z Piotrem i postanowiła kontynuować życie bez niego. Niegdysiejsze małżeństwo łączy jednak dwójka wspólnych dzieci. I to właśnie głównie z tego powodu głośno było o nieporozumieniach pomiędzy skoczkiem a jego byłą żoną. Kobieta zarzucała mężczyźnie niewłaściwe podejście do wychowania pociech i brak okazywania im należytego zainteresowania. Sportowiec nie pozostawał dłużny i również wymierzał celownik w swoją eks.

Tak mieszka Piotr Żyła - zobacz zdjęcia!

Obecnie jednak zarówno Piotr jak i Justyna starają się ułożyć sobie życie na nowo. A czy to im się uda? To pytanie aktualnie należy pozostawić otwarte. Tymczasem kobieta nie stroni od wchodzenia w interakcje ze swoimi sympatykami za pomocą mediów społecznościowych. Tym razem postanowiła zdradzić, że spotkała się z... bestią! A konkretniej z "bestią ze wschodu", a więc zapowiadaną na najbliższy weekend niezwykle mroźną i trudną pogodą.

Córka Małysza ze szczegółami opowiedziała o dzieciństwie. "Bałam się taty". PORUSZAJĄCE!

Justyna Żyła spotkała się z bestią
Autor: Instagram / Justyna Żyła Justyna Żyła spotkała się z bestią

Jak jednak widać na powyższym zdjęciu, reakcja może nieco dziwić. Kobieta nie obawia się fatalnych warunków atmosferycznych, a jest tym wszystkim raczej rozbawiona. Oby tak było także i po najbliższym weekendzie, gdyż na piątek, sobotę i niedzielę prognozy pogody dla terenów górskich nie należą do najbardziej optymistycznych.

Lewandowski KUPI Legię?! Tajemnicze ROZMOWY z Mioduskim | Futbologia
Najnowsze