Córka Małysza ze szczegółami opowiedziała o dzieciństwie. "Bałam się taty". PORUSZAJĄCE!

2021-01-14 9:10 jwa
Karolina Małysz, Adam Małysz
Autor: Instagram Karolina Małysz, Adam Małysz

Adam Małysz przez wiele lat dostarczał niezapomnianych emocji polskim kibicom skoków narciarskich. Jednak to wszystko musiało odbijać się na jego życiu prywatnym. Jako profesjonalny sportowiec często na długie tygodnie opuszczał rodzinę, a w domu była przecież mała córka. Karolina Małysz po latach postanowiła wreszcie opowiedzieć co czuła w młodości. Wyznanie córki Adama Małysza poruszyło wielu Polaków.

Adam Małysz i jego córka Karolina Małysz po latach dość często wspominają czasy, gdy "Orzeł z Wisły" święcił największe triumfy. Choć jego starty napawały dumą całą rodzinę i nie tylko, bo chyba każdy Polak cieszył się z jego cudownych skoków, to jednak życie zawodowego sportowca odbijało się także na sprawach prywatnych. W okresie eksplozji talentu Małysza jego córka była jeszcze bardzo mała. Nic dziwnego, że nie do końca rozumiała powody, dla których ojciec znika z domu często na długi czas. O tym specyficznym dzieciństwie Karolina Małysz opowiedziała w programie "Dzień dobry TVN", a wszystkie szczegóły przedstawiliśmy w poniższej galerii zdjęć. Sprawa poruszyła wielu rodaków i pokazała, że życie w glorii chwały nie zawsze jest tak wspaniałe, jak wydaje się z boku.

Sprawdź: Adam Małysz zdradził prawdę o swojej córce. Nastąpił przełom, rodzina się powiększy!

Córka Małysza: Bałam się taty. Tak wyglądało dzieciństwo Karoliny Małysz

Córka Adama Małysza Karolina Małysz jest dość popularna w naszym kraju. Niedługo weźmie ślub, a jej instagramowy profil śledzi kilkanaście tysięcy osób. Jedną z jej największych pasji jest makijaż artystyczny, co kilka razy już publicznie udowadniała. Jednak córka Adama Małysza nie miała łatwego dzieciństwa. Przyznała nawet, że był taki okres, w którym taty się po prostu bała. Jak rozwiązał się ten niełatwy przecież problem rodzinny? Sprawdźcie w galerii.

Zobacz: Coś STRASZNEGO stało się z twarzą córki Adama Małysza. To ZDJĘCIE musi wzbudzać NIEPOKÓJ

Małysz, Stoch, Kubacki - Tak Polacy wygrywali Turniej Czterech Skoczni
Najnowsze