Gromda 4: Zakrwawiony "Zadyma" drugim finalistą turnieju! Co za historia [WYNIKI]

2021-02-26 23:35 mso
Tomasz Zadyma Gromadzki zwycięzcą Gromda 4
Autor: Gromda ZRZUT EKRANU Tomasz "Zadyma" Gromadzki zwycięzcą Gromda 4

Czwarta gala walk na gołe pięści GROMDA już za nami! I znowu zawodnicy pokazali, że nie ma miękkiej gry! Tomasz "Zadyma" Gromadzki prosił o miejsce w drabince, w końcu je dostał i wygrał Gromdę 4! Efektowny nokaut, krwawa rzeźnia i niesamowity popis hartu ducha. - Vasyl Halych, idę po Ciebie! - krzyczał "Zadyma" zanim spotkał się twarzą w twarz ze swoim kolejnym przeciwnikiem. Do tego pojedynku o 100 tysięcy złotych dojdzie na następnej gali Gromda 5! Zapraszamy do zapoznania się z zapisem relacji na żywo!

Na żywo

Gromda 4

Zapraszamy na relację na żywo z gali Gromda 4! Początek wydarzenia o 20:00. Będzie się działo!

Walki na gołe pięści są coraz popularniejsze w Polsce! Gale Gromda są ogromnym sukcesem - kto okaże się drugim finalistą drugiego turnieju?

Na gali Gromda 3 do finału drugiego turnieju dostał się Wasyl "Vasyl" Halych.

Jednym z faworytów do wygranej w dzisiejszym turnieju jest doświadczony pięściarz, Tomasz "Zadyma" Gromadzki.

Przypominamy, że początek gali Gromda 4 około godziny 20:00.

Podczas czwartkowego ważenia zrobiło się gorąco! Zobacz zdjęcia z ostrej przepychanki tutaj!

Podczas Gromda 4 nie zabraknie superfightów! Do ringu wraca m.in. Kacper "Polish Machine", który ma doświadczenie w Wotore czy FEN!

- Gromda 4. Wielcy wojownicy, którzy już za moment będą walczyć na śmierć i życie. Miasto grzechu - zapowiada galę Mateusz Borek.

Kogo zobaczymy dziś w turnieju Gromda 4? Sprawdźcie w karcie walk!

- Jest dobrze. Kibice pokochali Gromdę i o to nam chodziło! Ten projekt się rozwija i z gali na galę będziemy szli do przodu - mówi Mariusz Grabowski, współwłaściciel Gromdy.

Są emocje! Będzie się działo!

Gromda ma ambitne plany na 2021 rok. Do końca roku ma odbyć się 4-5 gal!

Ostatnie chwile przed oficjalną prezentacją dzisiejszych bohaterów!

Pierwszy turniej Gromda wygrał Mateusz "Don Diego" Kubiszyn! Niewykluczone, że powróci na walkę z triumfatorem drugiego turnieju!

Rozpoczynamy ceremonię otwarcia gali!

Za zwycięstwo w turnieju głównym Gromda zawodnik otrzymuje nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych!

- "Zadyma" jest teoretycznie dla mnie faworytem tej gali. Pokazał, że ma charakter, kondycję i trzyma ciśnienie - mówi Artur Szpilka.

Wciąż czekamy na pierwszy pojedynek tej gali!

Kibice najmocniej czekają na walkę "Capo" z "Polish Machine". Między panami nie ma dobrej krwi. Z pewnością dziś ta się poleje!

ZACZYNAMY GALĘ!

Czas na pierwszy extra fight! Galę otworzy nam pojedynek "Żołnierz" - "Kocur"!

Zawodnicy już w ringu!

ZACZYNAMY PIERWSZĄ WALKĘ WIECZORU!

Dobra pierwsza runda w wykonaniu "Kocura" i "Żołnierza"! Było gorąco. Dużo wymian w wykonaniu obu zawodników i słychać było, że część uderzeń dochodziła do twarzy gladiatorów. Dużo chaosu!

Oj, wiele dzieje się w pierwszym pojedynku. "Żołnierz" mądrze uderza i szybko atakuje po komendzie nakazującej odsunięcie się od siebie. Kolejne uderzenia lądują na twarzy i korpusie "Kocura". Kot potwornie zmęczony! Będzie trzecia runda.

Próbuje się odgryzać "Kocur" na start trzeciej rundy. Ale z sekundy na sekundę odgryza się "Żołnierz". Był liczony Kot, ale ten jeszcze chciał walczyć. Nie trwało to dużo dłużej. "Kocur" pod naporem ciosów padł na deski w trzeciej rundzie.

Czas na drugi pojedynek wieczoru - pierwszy z dzisiejszego turnieju. "Achilles" kontra "Byku"!

ZACZYNAMY PIERWSZY ĆWIERĆFINAŁ WIECZORU!

NOOOOOOKAUT! Świetnie ustawił swojego przeciwnika "Byku" i w końcu huknął jak z armaty! "Achilles" krwawi podczas Gromda 4 jako pierwszy!

- Była trema, już minęła i do zobaczenia - mówi po walce zakrwawiony "Achilles"!

Kto okaże się kolejnym półfinalistą turnieju Gromda?! Czas na pojedynek "Grabarz" kontra "Hunter"!

ZACZYNAMY WALKĘ!

Świetna pierwsza runda w wykonaniu Grabarza i Huntera! Leje się krew z twarzy Huntera, który na początku rundy przyjął wiele czystych ciosów. Poczuł krew i... zaczął się odgryzać. Czas na drugą rundę!

Grabarz odwrócił się plecami od swojego przeciwnika po jednym z ciosów. Wszystko wskazuje na kontuzję oczodołu. Hunter melduje się w półfinale, choć był już w dalekiej podróży w pierwszej rundzie!

A w trzeciej walce turnieju Piotr "Hulk" Bączyk zmierzy się z Krzysztofem "Dobermanem" Pietraszkiem! Zawodnicy już kroczą do ringu!

Oj, nie trwało to długo! Hulk walił Dobermana swoimi betonowymi pięściami. Rywal Bączyka szybko wycofał się z pojedynku. Miał już dość kolejnych uderzeń, po których padał na deskach.

Został już tylko jeden ćwierćfinał, ten, na który niektórzy czekali najmocniej! Tomasz "Zadyma" Gromadzki wraca do ringu Gromda w pojedynku z Dominikiem "Domino" Michalikiem.

ZACZYNAMY OSTATNI ĆWIERĆFINAŁ!

KOOOOOOONIEC! Świetnie unika ciosów rywala Zadyma! Pierwsza szalona wymiana po skróceniu dystansu Gromadzkiego. Znakomita bomba doszła do głowy rywala! Domino leży na macie!

Ciężki nokaut! Zadyma uśmiechnięty - jak zawsze. Przy tym lewym rywal nie miał żadnych szans!

Czysto pięściarskie umiejętności pokazał w tej walce Zadyma! Nie bez kozery jest jednym z faworytów turnieju! Czas na krótką przerwę!

Czas wrócić do ringu! GOAT czy Kruszyna? To drugi superfight wieczoru!

Zawodnicy już w ringu! Czy Kruszyna pokona doświadczonego GOAT-a?

Ale młyn w ringu! Szalona wojna między Parobcem a Kruszyną! Ten drugi rzucił się do ataku, ale z każdą sekundą to GOAT coraz częściej dochodził do głosu. Mnóstwo chaosu, mnóstwo nietrafionych ciosów!

GOAT twierdzi, że poślizgnął się, ale sędzia zaczyna liczenie. Dochodzą kolejne ciosy Parobca, który po uderzeniu na tułów obala rywala. Ale po jednym z trafień pod Parobcem ugięły się nogi. Koniec drugiej rundy!

Co zrobił sędzia? Kruszyna odciągnięty za rękę, a za chwilę trafia go GOAT. Kończy się trzecia runda - sędzia przerywa starcie kilka sekund przed końcem po tym jak wypadł ochraniacz z ust GOAT-a. Kilka sekund walki i obaj wracają do narożnika.

Pierwszy raz oglądamy dziś czwartą rundę!

Nie ma już sił Łukasz Parobiec. GOAT ma dość tego pojedynku i pokazuje sędziemu, że to już koniec. Wypluł ochraniacz na koniec starcia.

Byku melduje się w finale! Hulk przez problemy zdrowotne wycofał się z walki półfinałowej!

Hulk wszedł do ringu, ale zgodnie z wcześniejszymi informacjami - doszło do poddania.

- Problemy ze zdrowiem. Chciałem zawalczyć, ale zdecydowaliśmy tak z lekarzem. Zdrowie ważniejsze - mówi po walce Hulk.

Czekamy na drugi półfinał. Zobaczymy w nim Zadymę z Hunterem!

Wracamy do ringu! Czas na drugi półfinał Gromda 4.

Zadyma i Hunter już w ringu!

Naciska na rywala Hunter, ale dochodzą ciosy Zadymy. Już cieknie krew z jego nosa. Zimna głowa Gromadzkiego znów może okazać się kluczowa! Za nami pierwsza runda.

Ciężko dyszy już Hunter. Zadyma korzysta ze swoich gabarytów i lepszej kondycji znakomicie. Gania rywala po ringu. Jedna kombinacja znakomicie doszła do głowy Huntera, po której temu pomagały liny. Znacząca przewaga Gromadzkiego.

Ostrzeżenie dla Huntera za przytrzymywanie rywala.

Kolejne ostrzeżenie dla Huntera. Zdecydowanie za często popełnia przewinienia wobec Gromadzkiego. Zadyma częściej trafia rywala - czy to w głowę, czy na tułów.

Jeden i drugi ze zmasakrowaną twarzą, ale zdecydowanie mocniej poobijany Hunter. Będzie piąta runda - pierwszy raz podczas gali Gromda 4! Ta nie ma czasu. Walczymy do momentu poddania lub nokautu!

Spadło tempo pojedynku w piątej rundzie. Ale nie ma się co dziwić - za zawodnikami już 10 minut walki. Jest naprawdę gorąco i w końcu krwawo. Zwycięzca może mieć jednak duże problemy w finale.

ZAAADYMA W FINALE GALI GROMDA 4! To była krwawa rzeź w wykonaniu Gromadzkiego i "Huntera". Pięściarz zepchnął rywala, a jego rywal znów go przytrzymywał. Kolejne ostrzeżenia na nic się zdały. Dyskwalifikacja!

Już tylko dwie walki zostały do końca gali Gromda 4! Najpierw do ringu wejdą "Polish Machine" oraz "Capo"! Na koniec finał tej części drabinki turnieju - "Zadyma" vs "Byku"!

CZAS NA OSTATNI SUPERFIGHT! CAPO CZY POLISH MACHINE?

ZACZYNAMY WALKĘ!

Pierwsza runda za nami. Nieco napięcia zeszło już z obu zawodników, ale więcej szaleństwa i młodzieńczego narwania oczywiście po stronie Miklasza.

Bawi się Capo, prowokuje swojego przeciwnika, bawi się z nim. I częściej to właśnie starszy, bardziej doświadczony zawodnik trafia skutecznie. Ale obaj na razie się oszczędzają.

Ależ napięta atmosfera. Podkręca tempo Polish Machine i trafił rywala kilkukrotnie. Niektóre ciosy młodego Miklasza mogły zrobić wrażenie na Capo.

To chyba najspokojniejsze spotkanie wieczoru. Przed nami piąta runda! I tu także - nie będzie limitu czasowego! Oj, szykuje się nam ciekawe starcie.

Już ponad dwie minuty trwa piąta runda. Ale oni biją się nie tylko o zwycięstwo czy pieniądze. To kwestia honorowa. Oni nie mogą pozwolić sobie na błąd!

Odważnie ruszył Polish Machine i trafił kilka razy swojego przeciwnika. Zamiast atakować mądrze się wycofał! Cztery minuty piątej rundy za nami.

KOOOOONIEC!

Zmasakrowany ciosami Polish Machine w narożniku. Doświadczony Capo rozprawił się ze swoim rywalem i odtańczył wulgarny taniec skierowany w stronę rywala.

Kacper Miklasz nawet nie poczekał na werdykt i od razu uciekł do szatni. "Capo" pożegnał go środkowymi palcami.

- Kacper, trochę pokory i szacunku do wszystkich - powiedział po walce Capo pod adresem swojego rywala.

Została nam już tylko jedna walka - wielki finał dzisiejszej drabinki. Tomasz "Zadyma" Gromadzki czy Paweł "Byku" Strzelczyk?

Chwilę po 23:20 ma rozpocząć się najważniejsza walka dnia!

Wciąż czekamy na bohaterów walki wieczoru!

TO JUŻ TEN MOMENT! TO TEN CZAS! MAIN EVENT GALI GROMDA 4! Paweł "Byku" Strzelczyk już w drodze do ringu.

JEST I TOMASZ "ZADYMA" GROMADZKI!

ZACZYNAMY WALKĘ!

Dużo świeższy jest Byku i próbuje go zaskoczyć Zadyma. Ten od razu rzuca się do ataku. Dużo tzw. "mind-games". Gromadzki choć bardziej wyeksploatowany to trafia mocniejszym ciosem. Byku jednak korzysta mądrze ze swojej przewagi wzrostu!

Bardzo porozbijana już twarz Zadymy. Mądrze celuje w okolice ran rywala Byku. Trudno dostać się do szczęki rywala Gromadzkiemu, gdy różnica wzrostu wynosi tak dużo.

TOMASZ ZADYMA GROMADZKI DRUGIM FINALISTĄ DRUGIEGO TURNIEJU GROMDA! Byku wycofał się z powodu urazu ręki!

To już koniec emocji podczas dzisiejszej gali Gromda 4! Dziękujemy za obecność i mówimy do zobaczenia na Gromda 5. Dobranoc!

Już w piątek 26 lutego kibiców sportów walki czeka kolejny niezapomniany "Krwawy Piątek" z GROMDĄ! W cieszącej się coraz większą popularnością turniejowej formule walk na gołe pięści znów zmierzy się ośmiu śmiałków. Zwycięzca spotka się z mocno bijącym "VASYLEM" w starciu o 100 tysięcy złotych głównej nagrody. Transmisja gali tylko w systemie Pay-Per-View na www.gromda.tv! Piątkowa gala będzie się także wyróżniać nową scenografią, która będzie nawiązywać do filmu "Sin City: Miasto Grzechu". Gromdziarski "KRWAWY PIĄTEK" powita współczesnych gladiatorów również drobną zmianą przepisów. Losowanie par turnieju oraz "Extra Fightów" odbędzie się w czwartek podczas ceremonii ważenia. Każdy z uczestników gali pozna swojego rywala w tym samym momencie. 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze