GROMDA 4 KARTA WALK. Lista walk na GROMDA 4. Kto walczy na GROMDA 4? WSZYSTKIE WALKI GROMDA 4

2021-02-25 20:36 mso
Uczestnicy turnieju Gromda 4
Autor: fot. Gromda Uczestnicy turnieju Gromda 4

GROMDA 4 KARTA WALK. Lista walk na GROMDA 4. Kto walczy na GROMDA 4? WSZYSTKIE WALKI GROMDA 4. Nadchodzi kolejny "krwawy piątek"! Już 26 lutego kibice będą świadkami już czwartej gali walk na gołe pięści GROMDA. Kolejne wydarzenie federacji odnoszącej wielkie sukcesy to efekt odniesienia sukcesu GROMDY. Nadchodzące wydarzenie przyniesie kolejne pasjonujące i krwawe wydarzenia! Kto walczy na gali GROMDA 4? GROMDA 4 KARTA WALK. Kto walczy na GROMDA 4. KOLEJNOŚĆ WALK GROMDA 4.

GROMDA 4 KARTA WALK. KOLEJNOŚĆ WALK GROMDA 4. Kto walczy? ZAWODNICY gali Gromda 4

Już w piątek 26 lutego kibiców sportów walki czeka kolejny niezapomniany "Krwawy Piątek" z GROMDĄ! W cieszącej się coraz większą popularnością turniejowej formule walk na gołe pięści znów zmierzy się ośmiu śmiałków. Zwycięzca spotka się z mocno bijącym "VASYLEM" w starciu o 100 tysięcy złotych głównej nagrody. Pierwszy turniej GROMDA wygrał Mateusz "Don Diego" Kubiszyn, który w finale pokonał "TYSONA". Kibic Elany Toruń został znokautowany w połowie walki. Mistrz świata w kickboxingu nie mógł ukryć emocji i uraczył wszystkich gości swoim charakterystycznym okrzykiem. W wywiadzie "na gorąco" tuż po wygranym pojedynku nie zapomniał o jednej z akcji, w którą zaangażował się wchodząc do ringu. - Proszę, pomóżcie Brunowi. Nie ma 10 lat, a już toczy ważniejszą walkę niż my w ringu - mówił Kubiszyn. 

Don Diego tuż po ZNOKAUTOWANIU Tysona na gali Gromda 3

Kolejne gale GROMDY cieszyły się coraz większą popularnością. Gwiazdami projektu zostali finaliści pierwszej edycji turnieju - Mateusz "DON DIEGO" Kubiszyn i Krystian "TYSON" Kuźma. Decydujące starcie dostarczyło niezapomnianych zwrotów akcji i zakończyło się nokautem na szarżującym "TYSONIE". Na tej samej gali w nowej edycji turnieju błysnął „VASYL”, dając najlepszy dowód na to, że w tej formule naprawdę można „wrócić mocniejszym”. Dodatkiem do kolejnej edycji turnieju będą także - zgodnie z gromdziarską tradycją - pojedynki specjalne. W „Extra Fightach” kibice będą mogli zobaczyć Piotra "CAPO" Półchłopka, który na GROMDZIE najpierw dzielnie próbował stawić czoła "TYSONOWI", by na kolejnej gali efektownie pokonać "LODÓWĘ". Znów pokaże się także Łukasz "GOAT" Parobiec, ale warto zwrócić szczególną uwagę na Bartłomieja "KRUSZYNĘ" Bielasa. Takiego giganta (210 cm wzrostu, 140 kg) jeszcze na GROMDZIE nie było!

KARTA WALK GALI GROMDA 4. Drabinka turnieju Gromda 4:

Ćwierćfinały:

"Achilles" - "Byku"

"Hulk" - "Doberman"

"Grabarz" - "Hunter"

"Domino" - "Zadyma"

Półfinały:

"Achilles"/"Byku" - "Hulk"/"Doberman"

"Grabarz"/"Hunter" - "Domino"/"Zadyma"

Finał:

"Achilles"/"Byku"/"Hulk"/"Doberman" - "Grabarz"/"Hunter"/"Domino"/"Zadyma"

Extra fighty:

"Kocur" - "Żołnierz"

"GOAT" - "Kruszyna"

"Polish Machine" - "Capo"

ZAWODNICY EXTRA FIGHTÓW GROMDA 4:

 • Kacper "POLISH MACHINE" Miklasz
 • Piotr "CAPO" Półchlopek
 • Łukasz "GOAT" Parobiec
 • "ŻOŁNIERZ"
 • Bartłomiej "KRUSZYNA" Bielas
 • Kamil "KOCUR" Kot

ZAWODNICY GALI GROMDA 4:

 • Tomasz "ZADYMA" Gromadzki
 • Damian "ACHILLES" Kowalczyk
 • Paweł "BYKU" Strzelczyk
 • Piotr "HULK" Bączyk
 • Damian "GRABARZ" Zapart
 • Dominik "DOMINO" Machlik
 • Krzysztof "DOBERMAN" Pietraszek
 • Daniel "HUNTER" Więcławski
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze