Artur Szpilka PRZERYWA wywiad z Kamilą Wybrańczyk przed FAME MMA 9!

2021-03-01 17:33 ŁOLI
Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk
Autor: SE Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Do kolejnej gali organizowanej przez FAME MMA pozostało już tylko kilka dni. Zanim jednak zawodnicy pojawią się oktagonie, gwiazdy najbliższej gali były obecne na konferencji prasowej, na której pojawił się także gość specjalny, Artur Szpilka. Pięściarz wspierał w ten sposób swoją narzeczoną Kamilę Wybrańczyk, która na FAME MMA 9 zmierzy się z Zusje. Szpilka postanowił również dodać coś od siebie i przerwać wywiad ze swoją wybranką.

Kolejna gala FAME MMA zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka dni, 6 marca rozpocznie się kolejne wydarzenie organizowane przez freak-fightową federację. Zanim jednak do tego dojdzie, wszystkie gwiazdy nadchodzącej gali pojawiły się na konferencji prasowej, na której odpowiadały na pytania zadawane przez prowadzących oraz dziennikarzy przybyłych na miejsce. Na konferencji pojawił się jednak również gość specjalny, w osobie Artura Szpilki. Pięściarze w ten sposób wspierał swoją narzeczoną, Kamilę Wybrańczyk, która na FAME MMA 9 zmierzy się z Zusje. Szpilka był rozchwytywany nie mniej niż gwiazdy federacji, udzielając kilku wywiadów. Podczas rozmowy swojej partnerki z "Super Expressem" również postanowił dodać coś od siebie, najpierw wchodząc w kadr, a następnie wyznając, że stresuje się walką narzeczonej. - To jest inny stres. Mam nadzieję, że nie będzie poobijana. Widzę, że jest pewna siebie i zrobiła robotę, także trzymam kciuki - zdradził "Super Expressowi" Szpilka.

CZYTAJ TAKŻE: To KONIEC Sylwestra Wardęgi w FAME MMA?! "Wolę nie mieć wynagrodzenia, ale żyć w zgodzie ze sobą" [TYLKO U NAS]

Jak wyznała Kamila Wybrańczyk, obecnie to właśnie Artur Szpilka bardziej stresuje się jej nadchodzącą walką. Doświadczony pięściarz dał również kilka wskazówek swojej partnerce. - Czasami daje jakieś wskazówki, a czasami staramy się o tym nie rozmawiać, bo jak mam milion informacji z każdej strony, to robi się mały bałagan - wyznała Wybrańczyk.

Zobacz także: Kamila Wybrańczyk przeszła metamorfozę

Kamila Wybrańczyk miała zadebiutować w FAME MMA już podczas ósmej gali, na której miała się zmierzyć z Martą Linkiewicz. Tamta walka nie doszła do skutku, jednak partnerka Artura Szpilki otrzymała swoją szasnę. - Nie będę ciągnąć swojej kariery na nie wiadomo jak wysokim poziomie, bo to tylko freak-fight, chociaż i tak trenuję naprawdę ostro. Chce się sprawdzić - zdradziła w rozmowie z "Super Expressem" Kamiszka. Koniecznie zobaczcie całą rozmowę z Kamilą Wybrańczyk w naszym materiale wideo poniżej! 

Sprawdź: Anna Lewandowska WYZNAŁA na co przeznacza wolny czas! MARZĄ o tym wszyscy Polacy

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze