To KONIEC Sylwestra Wardęgi w FAME MMA?! "Wolę nie mieć wynagrodzenia, ale żyć w zgodzie ze sobą" [TYLKO U NAS]

2021-03-01 15:07 ŁOLI
Sylwester Wardęga
Autor: Instagram/ sawardega

Debiutancka walka Sylwestra Wardęgi z Kacprem "Blonskym" Błońskim na FAME MMA 9 zbliża się wielkimi krokami. YouTuber zdążył jednak wywołać burzę w federacji, poruszając w sieci oraz na konferencjach prasowych temat rozstania się organizacji z "Lil Masti" oraz Arkadiuszem Pawłowskim. Podczas ostatniej konferencji prasowej znów zawrzało podczas wymiany zdań Wardęgi z Michałem "Boxdelem" Baronem, jednym z włodarzy FAME MMA. YouTuber nie ukrywa, że kolejne dyskusje mogą mu się odbić czkawką.

Kolejna gala FAME MMA zbliża się wielkimi krokami. Już w sobotę 6 marca w oktagonie, podczas dziewiątego wydarzenia organizowanego przez freak-fightową federację spotkają się przede wszystkim Sylwester Wardęga oraz Kacper "Blonsky" Błoński. YouTuber, znany z robienia w przeszłości żartów i pranków zaliczył bardzo mocne wejście do federacji, poruszając na swoim kanale sprawę "Lil Masti", która pomimo posiadania pasa mistrzowskiego pożegnała się z federacją oraz Arkadiusza Pawłowskiego. Podczas kolejnych konferencji prasowych Wardęga wchodził w dyskusję z Michałem "Boxdelem" Baronem poruszając właśnie tę kwestię, przez co musiał odbyć rozmowę z kolejnym włodarzem FAME MMA, Krzysztofem Rozparą. Wardęga zdaje sobie również sprawę z tego, że jego zachowanie może przełożyć się na jego przyszłość w federacji. 

CZYTAJ TAKŻE: Coś NIEDOBREGO stało się z twarzą Mariusza Pudzianowskiego. Fani ZANIEPOKOJENI, padają ważne pytania

- Nie wiem, czy ja dobrze robię. Takie rozkminy właśnie miałem jadąc na konferencję. Pan Pawłowski mi mówił, żebym sobie nie zrobił po górkę - wyznał w rozmowie z "Super Expressem" Sylwester Wardęga. - Jestem twórcą dziesięć lat i starałem się zawsze doszukiwać prawdy (...) wolę nawet nie mieć wynagrodzenia, ale żyć w zgodzie ze sobą. YouTuber ma jednak świadomość tego, że jego zachowanie może mieć wpływ na jego przyszłość w federacji. - Podejrzewam, że tak. Takie jest życie - wyznał z uśmiechem na ustach Wardęga pytany o to, czy obawia się, że to może być jego koniec w FAME MMA. Koniecznie zobaczcie nasz materiał wideo i całą rozmowę z Sylwestrem. 

Sprawdź: Wspaniałe uczczenie dokonań Lewandowskiego. Czymś takim może pochwalić się niewielu

WARDĘGA: To może być mój KONIEC w FAME MMA! [Koloseum]
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze