Anna Lewandowska WYZNAŁA na co przeznacza wolny czas! MARZĄ o tym wszyscy Polacy

2021-03-01 16:09 mil
Anna Lewandowska
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce, Anna Lewandowska, nie ustaje z wchodzeniem w interakcję ze swoimi fanami za pomocą mediów społecznościowych. Tym razem postanowiła im zdradzić na co przeznacza praktycznie każdą wolną chwilę. I nie ma najmniejszych wątpliwości - właśnie o tym, co w momentach wytchnienia robi Ania, marzą wszyscy Polacy!

Za Anną Lewandowską okres bogaty w sukcesy zarówno osobiste, jak i zawodowe. Do grupy tych pierwszych bez wątpienia należy zaliczyć powiększenie rodziny. Na początku maja ubiegłego roku na świecie pojawiła się Laura - druga córka trenerki fitness oraz kapitana reprezentacji Polski, Roberta. Tym samym dołączyła do Klary, która urodziła się w maju 2017 roku. Szczęśliwi rodzice starają się spędzać wolny czas z pociechami i często dzielą się tym w sieci.

Anna Lewandowska i... smutek - ZDJĘCIA:

Tym razem Anna Lewandowska postanowiła podzielić się ze swoimi fanami wyznaniem odnośnie tego co robi w wolnym czasie. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że w dobie nieustającej gonitwy za spełnianiem poszczególnych celów marzą o tym wszyscy Polacy. Mianowicie chodzi o... wypoczynek. Popularna trenerka stwierdziła, że każdy wolny moment przeznacza właśnie na odrobinę relaksu. Też tak macie?

Anna Lewandowska i wolny czas
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska i wolny czas

Z całą pewnością Anna Lewandowska należy do grona zapracowanych osób, które poświęcają mnóstwo czasu na realizację swoich poszczególnych projektów, których jest naprawdę wiele. Tym bardziej zatem takie chwile jak te, kiedy można złapać odrobinę wytchnienia, doceniane są przez ukochaną Roberta Lewandowskiego podwójnie!

SZEF FAME MMA odpowiada WARDĘDZE! To było NIEWŁAŚCIWE [Koloseum]
Najnowsze