Siostra Kamila Stocha opowiedziała prawdę o jego żonie. Ewa Bilan-Stoch naprawdę tak się zachowała. Wszystko się zmieniło

2021-03-05 10:48 kkn
Ewa Bilan-Stoch
Autor: East News

Mimo ogromnej popularności i sukcesów jakie odnosi Kamil Stoch, o jego życiu prywatnym wiemy tylko tyle, ile zdradzi sam skoczek, albo jego najbliżsi. Mistrz olimpijski i jego małżonka, Ewa Bilan-Stoch z rzadka decydują się na szczere wywiady, w których odkrywają sprawy rodziny. Oboje starają się wieść spokojne życie, mimo medialnego szumu. Nieco więcej o małżeństwie opowiedziały niegdyś siostry Kamila Stocha, które zdradziły, jakie pierwsze wrażenie wywarła na nich przyszła żona reprezentanta Polski.

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch są jedną z najpopularniejszych par w świecie polskiego sportu. Para jest ze sobą od wielu lat i widać, że darzy się ogromnym uczuciem. W czasach, kiedy kibice mogli być na trybunach skoczni, a w okół było mnóstwo innych osób, Ewa Bilan-Stoch bardzo często pojawiała się po zawodach u boku swojego ukochanego. Nie raz mogliśmy zobaczyć, jak gratuluje Stochowi. Sam mistrz olimpijski w licznych wywiadach podkreślał, jak niezmiernie ogromną rolę w jego życiu odgrywa żona. - Nikt ani nic lepszego od niej nie mogło mnie spotkać. Ten złoty medal to również jej sukces - mówił Stoch o żonie po zdobyciu złotego medalu podczas igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. Oboje nigdy nie ukrywają ogromnego uczucia, jakie jest między nimi. Szczegółów z ich życia rodzinnego dowiadujemy się jednak bardzo rzadko.

Taka różnica wieku dzieli Kamila Stocha i jego żonę. Ewa Bilan-Stoch urodziła się w wyjątkowym dniu!

Są jednak takie wywiady w sieci, które uchylają rąbka tajemnicy. Przed kilkoma laty dość szczerze o związku Kamila Stocha i Ewy Bilan-Stoch opowiedziały starsze siostry mistrza olimpijskiego. Anna i Natalia w rozmowie z portalem Wirtualna Polska zdradziły między innymi, jakie pierwsze wrażenie wywarła na nich przyszła żona skoczka. O oryginalnych słowach dowiecie się z galerii poniżej!

Ewa Bilan-Stoch w BIELIŹNIE pokazuje SEKSOWNE NOGI! Nieznane ZDJĘCIA żony Kamila Stocha!

Mocne słowa Doleżala o formie Stocha i Żyły. Padło ważne słowo
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze