Taka różnica wieku dzieli Kamila Stocha i jego żonę. Ewa Bilan-Stoch urodziła się w wyjątkowym dniu!

2021-03-02 8:25 jwa
Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch
Autor: Instagram / ewabilanstoch Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch nie są rówieśnikami. Od lat tworzą bardzo zgraną parę i małżeństwo. Wiek Ewy Bilan-Stoch nie jest powszechnie znany przez kibiców. Wybranka serca naszego skoczka narciarskiego wciąż wygląda bardzo młodo. Żona Kamila Stocha jest jedną z najpiękniejszych kobiet w świecie skoków narciarskich. Wiek Ewy Bilan-Stoch to tylko jedna z rzeczy, które mogą zaskakiwać. Wyjątkowy jest również dzień, w którym przyszła na świat.

Ewa Bilan-Stoch wiek. Choć wielu wydaje się, że Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch są przynajmniej rówieśnikami, to prawda jest zdecydowanie inna. Od lat żona Kamila Stocha w zasadzie się nie zmienia i wygląda jakby miała 20 lat. Dlatego wielu kibiców, gdy dowiaduje się o wieku Ewy Bilan-Stoch nie może ukryć zaskoczenia. Zakochana para wzięła ślub w 2010 roku. Od 11 lat są niezwykle szczęśliwi. Kamil Stoch wielokrotnie publicznie podkreślał, że wszystko co osiągnął w skokach narciarskich zawdzięcza swojej pięknej żonie. To ona wspiera go w najtrudniejszych chwilach kariery i cieszy się najmocniej z jego sukcesów. Nic więc dziwnego, że kibice chcą znać szczegóły nie tylko o swoim idolu, lecz także jego wybrance serca. Wiek Ewy Bilan-Stoch dla wielu fanów jest niespodzianką. Dlaczego? Tego dowiecie się z poniższej galerii!

Sprawdź: Tak Piotr Żyła wyglądał w dzieciństwie. Ten brzdąc wskoczył na szczyt. Zawadiacki uśmiech, co za STYLÓWKA! [ZDJĘCIA]

Ewa Bilan-Stoch urodziła się w wyjątkowym dniu. Ta data dla wielu Polaków pozostanie niezapomniana. Co roku jest to ogromne święto, ale nie tylko w naszym kraju. Dlatego też warto zapamiętać datę urodzin Ewy Bilan-Stoch, która jest dla Kamila Stocha miłością życia. Para doskonale rozumie się w życiu i każda chwila we własnym towarzystwie jest dla skoczka i jego ukochanej wyjątkowa.

Zobacz: Amant z "M jak miłość" podrywał Koroniewską. Teraz fascynują go BRUTALNE walki i strumienie krwi

Jasna DEKLARACJA Kamila Stocha. Jest tego całkowicie PEWNY, jest tylko jeden SZCZEGÓŁ.
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze