Tyle je dziennie Mariusz Pudzianowski. Ujawniono szokujące dane. Przeciętny człowiek już by pękł!

2021-03-03 13:40 jwa
Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram / pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski od lat doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że odpowiednia dieta jest kluczowa dla jego formy fizycznej. Jako zawodowy sportowiec nie pozwala sobie na spożywanie bezwartościowych produktów. Wielu jednak zadaje sobie pytanie ile je Mariusz Pudzianowski, by mieć tak ogromne mięśnie. Właśnie podano publicznie tę informację. Wielu z pewnością zaszokuje liczba kalorii spożywanych dziennie przez "Pudziana". Przeciętny człowiek mógłby już tego nie wytrzymać!

Mariusz Pudzianowski to jeden z najpopularniejszych sportowców w Polsce. Od lat były mistrz świata strongmanów zdobywa rzeszę fanów w mediach społecznościowych. "Pudzian" na Instagramie regularnie publikuje treści, które bawią i uczą. Mariusz Pudzianowski świetnie odnajduje się w internetowym świecie i wie, jakich informacji potrzebują jego kibice. Tym razem "Dominator" postanowił szczerze poinformować ile jest w stanie zjeść w ciągu jednego dnia. Przypomnijmy, że wartość dla dorosłego mężczyzny z niezbyt aktywnym trybem życia to około 2000 kcal na dobę. Gdy przeciętny człowiek zobaczy więc ile w tym czasie spożywa Mariusz Pudzianowski, będzie w szoku. Z pewnością lekko za młodu Mariusza nie miała jego mama, o której więcej przeczytacie w poniższej galerii zdjęć.

Sprawdź: Ile dzieci ma Zbigniew Boniek? Dziś taki rodzin już praktycznie nie ma. Ale gromadka!

Mariusz Pudzianowski wielokrotnie chwalił się już swoją niezwykłą dietą w mediach społecznościowych. Do tej pory jednak "Pudzian" stronił od podawania konkretnej wartości odżywczej swoich posiłków. Tym razem zdecydował się na taki krok, czym zaskoczył wielu kibiców. W komentarzach pod postem Mariusza Pudzianowskiego z łatwością znajdziemy głosy, które nie są w stanie wyrazić szoku, jaki wywołała dieta zawodnika MMA.

Zobacz: Żona Małysza oskarżana o zdrady. Paskudne słowa o romansie Izabeli Małysz. Powiedziała całą prawdę

Mariusz Pudzianowski tym razem dał się poznać z nieco innej strony niż zazwyczaj. Bardzo często wpisy i vlogi "Pudziana" dotyczą pytań, które w komentarzach na Instagramie zostawiają jego wierni fani. Tym razem "Pudzilla" postanowił uprzedzić nurtujące kwestie i samemu poinformował ile dziennie zjada.

Okazało się, że to porcja, którą można obdzielić trzech dorosłych mężczyzn, prowadzących raczej bierny styl życia. Mariusz Pudzianowski dziennie przyjmuje bowiem... 6000 kalorii! To musi mu wystarczyć na wszystkie zajęcia.

Mariusz Pudzianowski nie zajmuje się bowiem tylko ciężkimi treningami na siłowni. Codziennie wytęża również swój umysł, gdy musi decydować o najważniejszych sprawach w kontekście funkcjonowania swoich firm.

Zobacz: Takiego Artura Szpilki nie zna nawet jego rodzina. Pokazał niepublikowane materiały z przeszłości, narzeczona mogła płakać

Mariusz Pudzianowski doskonale wie, że w zdrowym ciele, zdrowy duch. W jego posiłkach nie ma więc mowy o przypadku i pustych kaloriach. Energia z przygotowanych dań pozwala mu na odpowiednie zarządzanie swoim majątkiem. W tym miejscu opisaliśmy, co posiada legendarny polski sportowiec. Na biedę z pewnością nie narzeka!

Zobacz: Horngacher wysyłał Piotra Żyłę do psychologa, a ten zaczął rozmawiać z osłem. Natchniony wygłosił po tym wielkie mądrości

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze