Takiego Artura Szpilki nie zna nawet jego rodzina. Pokazał niepublikowane materiały z przeszłości, narzeczona mogła płakać

2021-03-03 10:50 jwa
Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk
Autor: Tomasz Radzik Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk od lat wspólnie idą przez świat. Nie zważają na przeciwności i trudy, ponieważ wspólna wielka miłość pozwala pokonywać najtrudniejsze przeszkody. Gdy Artur Szpilka postanowił zrobić niespodziankę narzeczonej, zaskoczona mogła być cała rodzina znanego pięściarza z Wieliczki. Przygotował specjalny filmik, na którym widać niepublikowane dotychczas materiały z przeszłości. Po obejrzeniu wideo trudno ukryć emocje.

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego sportu. Duża w tym zasługa Instagrama. Na tym portalu społecznościowym narzeczona Artura Szpilki, jak i sam pięściarz, są bardzo aktywni i regularnie publikują treści z prywatnego życia. Ostatnio, przygotowująca się do walki na FAME MMA, Kamila Wybrańczyk postanowiła pokazać ile naprawdę waży. Wskaźnik zaskoczył nawet ją samą. Dlaczego? O tym przeczytacie w poniższej galerii. Sporą niespodzianką musiał być dla niej także filmik, który przygotował Artur Szpilka i upublicznił na Instagramie. Na ponad 3-minutowym nagraniu widzimy parę, sprawiającą wrażenie najszczęśliwszej na świecie i ciężko ukryć im swoją radość ze wspólnych chwil. Uwagę przykuwa przede wszystkim fakt, że Artur Szpilka wykorzystał nagrania z Kamilą Wybrańczyk, których dotychczas w zasadzie nikt nie widział.

Sprawdź: Artur Szpilka zdradził kulisy swojego seksu z Kamilą Wybrańczyk. Musi to robić w ten sposób. Trzeba było za to płacić!

Artur Szpilka na co dzień sprawia wrażenie twardziela. Takie sytuacje pokazują jednak wyraźnie, że drzemie w nim także romantyczna dusza. Takie posunięcie może być zaskoczeniem nie tylko dla kibiców, lecz także całej rodziny potężnie zbudowanego pięściarza. Jesteśmy niemal przekonani, że uczuciowa Wybrańczyk po obejrzeniu materiału nie mogła ukryć wzruszenia. Mało która kobieta dałaby radę to zrobić.

Zobacz: Horngacher wysyłał Piotra Żyłę do psychologa, a ten zaczął rozmawiać z osłem. Natchniony wygłosił po tym wielkie mądrości

Artur Szpilka zdecydował się na zamieszczenie filmiku publicznie, dzięki czemu wszyscy kibice mogli zobaczyć, jak wielkim uczuciem darzy swoją wybrankę serca. Co więcej, wielu fanów przekonało się na własne oczy, jak w przeszłości wyglądał pięściarz z Wieliczki i jego narzeczona.

"Szpila" cały post opatrzył lakonicznym opisem, który wyraźnie wskazał, że wideo jest swojego rodzaju hołdem dla miłości życia, czyli Kamili Wybrańczyk. "Misiunia. Kocham" - napisał Szpilka na Instagramie.

Na reakcję rozentuzjazmowanych fanów nie musieliśmy długo czekać. W komentarzach przewijały się niemal same komplementy. "Super aż nie chce się przestawać tego oglądać" - napisała jedna z fanek. "Najfajniejsza rzecz jaką dzisiaj zobaczyłam" - dodała kolejna.

Zobacz: Najpierw Joanna Jędrzejczyk zaczęła współpracę z TVP, a teraz w koronkowej bieliźnie wije się w łóżku, wącha palec i rozdaje majtki!

Artur Szpilka jeszcze raz udowodnił więc, że potrafi zaskoczyć nie tylko kibiców, lecz także najbliższych. W najbliższym czasie zapewne ogromne wsparcie ze strony ukochanego przyda się Kamili Wybrańczyk. Przed narzeczoną Szpilki bardzo trudne zadanie na gali FAME MMA 9, na której "Kamiszka" zmierzy się z Zusje.

Sprawdź: To naprawdę myślą Polacy o Marcinie Gortacie. Wystarczyło jedno zdanie i dowiedział się prawdy

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze