Najpierw Joanna Jędrzejczyk zaczęła współpracę z TVP, a teraz w koronkowej bieliźnie wije się w łóżku, wącha palec i rozdaje majtki!

2021-03-03 9:55 jwa
Joanna Jędrzejczyk
Autor: Instagram/joannajedrzejczyk Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk w ostatnim czasie stała się znowu obiektem zainteresowania Polaków. Co prawda legendarna wojowniczka z naszego kraju wciąż nie stoczyła kolejnej walki w UFC, ale szeroko komentowano jej współpracę z TVP. Teraz olsztynianka postanowiła dolać jeszcze oliwy do ognia, publikując na Instagramie niezwykle odważne zdjęcie, na którym wije się na łóżku w koronkowej bieliźnie i przykłada do nosa swój palec.

Joanna Jędrzejczyk w ostatnim czasie postanowiła nieco wyhamować swoją sportową karierę. Od dłuższego czasu olsztynianka nie podjęła wyzwania w UFC, chcąc zaleczyć urazy po poprzednich wyczerpujących walkach. Skupiła się na innych projektach. Niedawno na rynku ukazała się jej książka, w której postanowiła rozliczyć się ze swoim życiem. Zaczęła także podróżować, a przy okazji jednej z wycieczek dostała propozycję od gwiazdy porno, o czym przeczytacie w poniższej galerii. Ogłoszona została również jurorką popularnego programu TVP "Dance, dance, dance". Za to ostatnie spadła na nią lawina krytyki ze strony fanów w internecie. Na Instagramie rozgorzała prawdziwa burza, na którą wreszcie postanowiła zareagować sama zainteresowana. Joanna Jędrzejczyk przeszła chyba z krytyką do porządku dziennego, o czym świadczyć może kolejne zdjęcie na portalu społecznościowym.

Sprawdź: Dziewczyna Piotra Żyły oddała mu HOŁD w samej bieliźnie. Takiej odwagi Marcelina Ziętek jeszcze nie pokazywała

Tym razem wojowniczka z Olsztyna opublikowała niezwykle odważną fotkę z łóżka. Joanna Jędrzejczyk na bardzo śmiałym zdjęciu pozuje z widoczną i rzucającą się w oczy koronkową bielizną, odkrywając przy tym atuty własnego ciała. Dodatkowo widać, że zawodniczka MMA ma już obycie w wielu sesjach. Wędrujący w stronę twarzy palec jest częstą pozą w tego typu wydarzeniach z udziałem modelek.

Zobacz: Horngacher wysyłał Piotra Żyłę do psychologa, a ten zaczął rozmawiać z osłem. Natchniony wygłosił po tym wielkie mądrości

Przy okazji Joanna Jędrzejczyk postanowiła podzielić się swoją opinią na temat niezwykle istotnej kwestii. Chodzi o kobiecość i jej ekspozycję. Nie powinno więc dziwić, że duma naszego MMA postanowiła wykorzystać do tego właśnie rzeczony post na Instagramie. Specjalnie przygotowana bielizna, jak się okazało, pozwala Joannie Jędrzejczyk na zachowanie pewności siebie!

"Niech moc kobiecości będzie z Wami! Dostrzegam kobiecość każdego dnia. Wtedy kiedy wygrywam i przegrywam, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym" - napisała "JJ" do swoich obserwujących.

"Poczucie bycia zmysłową, piękną i kobiecą daje mi bielizna Obsessive" - dodała dalej.

Jednocześnie polska wojowniczka była ciekawa opinii swoich fanek. Chciała dowiedzieć się, w jaki sposób inne kobiety w naszym kraju dbają o eksponowanie swoich walorów i co sprawia, że czują się znacznie lepiej ze swoim życiem.

Zobacz: Z samego rana narzeczona Szpilki weszła na wagę. To, co zobaczyła, sprawiło, że prawie się załamała!

"Nie zawsze to co niewidoczne jest bez znaczenia. Każda z nas chce poczuć tę moc. Silna a jednocześnie tak delikatna... A Wy? Kiedy dostrzegacie moc Waszej kobiecości?" - zapytała Joanna Jędrzejczyk.

Dodatkowo jurorka "Dance, dance, dance" zorganizowała pod postem konkurs. Dzięki niemu wszystkie chętne panie mogą wygrać komplet podobnej bielizny.

Sprawdź: To naprawdę myślą Polacy o Marcinie Gortacie. Wystarczyło jedno zdanie i dowiedział się prawdy

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze