Dziewczyna Piotra Żyły oddała mu HOŁD w samej bieliźnie. Takiej odwagi Marcelina Ziętek jeszcze nie pokazywała

2021-03-02 14:50 jwa
Marcelina Ziętek, Piotr Żyła
Autor: Instagram Marcelina Ziętek, Piotr Żyła

Piotr Żyła w weekend osiągnął jeden z największych sukcesów w swojej karierze - został mistrzem świata w skokach narciarskich. Cała Polska cieszyła się z jego wielkiego sukcesu. W osobliwy sposób hołd postanowiła złożyć dziewczyna Piotra Żyły. Marcelina Ziętek opublikowała publicznie zdjęcie w samej bieliźnie i tylko niewielki szczegół wskazywał dla kogo mogła być dedykowana fotka. Trzeba przyznać, że tak odważnych fotek aktorki jeszcze nie było!

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek zdają się być doskonale rozumiejącą się parą. Od jakiegoś czasu wyraźnie widać, że oboje są niezwykle szczęśliwi. Piotr Żyła może liczyć na swoją dziewczynę. Zaledwie dzień po tym, jak polski skoczek zdobył mistrzostwo świata w Oberstdorfie, Marcelina Ziętek opublikowała na Instagramie zdjęcie, które zdaniem wielu było hołdem dla osiągnięcia znanego partnera. Fotografia przyciągnęła uwagę fanów nie tylko z powodu wyjątkowej chwili jej wrzucenia do sieci. Chodziło też o bardzo odważną kreację, którą przywdziała na siebie obiecująca aktorka młodego pokolenia. Modelka postanowiła zapozować w samej bieliźnie i tylko jeden szczegół kazał fanom domyślić się, że chodzi o dedykację dla Piotra Żyły. To niezwykłe zdjęcie, które poruszyło tysiącami w internecie, znajdziecie w poniższej galerii!

Sprawdź: Taka różnica wieku dzieli Kamila Stocha i jego żonę. Ewa Bilan-Stoch urodziła się w wyjątkowym dniu!

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła są coraz bardziej uśmiechnięci, co zaobserwowali ich fani na Instagramie. Jakiś czas temu podjęli bardzo ważną i odważną decyzję o wspólnym mieszkaniu. Chcą stworzyć radosny dom i wszystko wskazuje na to, że im się to uda. Rosnąca popularność dziewczyny Piotra Żyły ma jednak też drugą stronę. W sieci pojawiają się krytyczne głosy pod jej adresem, ale Marcelina dzielnie sobie z nimi radzi.

Zobacz: Gdy okazało się, co studiuje Karolina Małysz, uświadomiliśmy sobie jaką ma przyszłość. Córka Małysza nie pójdzie w ślady mamy!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze