Gdy okazało się, co studiuje Karolina Małysz, uświadomiliśmy sobie jaką ma przyszłość. Córka Małysza nie pójdzie w ślady mamy!

2021-03-02 10:35 jwa
Karolina Małysz
Autor: Instagram / karolina_malysz Karolina Małysz

Co studiuje Karolina Małysz? Córka Adama Małysza zdobywa coraz większą popularność w internecie. Jak się okazało, to może mieć wielkie przełożenie na jej dalszą karierę zawodową. Karolina Małysz wybrała bowiem na studiach bardzo przyszłościowy kierunek. Choć jej rodzice również mają wyższe wykształcenie, to córka postanowiła iść zupełnie inną drogą. Za kilka lat zapewne zacznie zbierać owoce ciężkiej nauki na uczelni!

Co studiuje Karolina Małysz? To pytanie frapuje wielu fanów skoków narciarskich. To właśnie wśród kibiców córka Adama Małysza zdobyła w ostatnim czasie wielu zwolenników. Na jej Instagramie pojawiło się sporo nowych obserwujących, którzy otrzymują dość regularnie porcję świeżych wiadomości z życia córki Adama i Izabeli Małyszów. Karolina Małysz nie poświęca jednak temu tyle czasu, co nauce. Córka Małysz doskonale wie, że studia są dla niej kluczowe w kontekście przyszłości i nie zaniedbuje swoich obowiązków. Tym bardziej, że wybrała sobie uczelnię, na której nie jest łatwo się utrzymać. Na jednym z najbardziej szanowanych uniwersytetów w kraju Karolina Małysz postanowiła studiować kierunek, który w przyszłości z pewnością zaprocentuje dobrą pracą. Wszystkie szczegóły na temat studiów znajdziecie w poniższej galerii zdjęć!

Sprawdź: Taka różnica wieku dzieli Kamila Stocha i jego żonę. Ewa Bilan-Stoch urodziła się w wyjątkowym dniu!

Rodzina Małyszów uwielbia się rozwijać. Zarówno Adam Małysz, jak i Izabela Małysz mają wykształcenie wyższe. "Orzeł z Wisły" zdobył je dopiero po zakończeniu kariery. Jego żona natomiast łączyła obowiązki pani domu z dojeżdżaniem na uczelnię, co było niezwykle trudne. Izabela Małysz pokazała jednak wielki charakter i ukończyła swoje studia. Z pewnością jest wzorem do naśladowania dla pilnej studentki Karoliny Małysz!

Zobacz: Tak Piotr Żyła wyglądał w dzieciństwie. Ten brzdąc wskoczył na szczyt. Zawadiacki uśmiech, co za STYLÓWKA! [ZDJĘCIA]

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze