Z samego rana narzeczona Szpilki weszła na wagę. To, co zobaczyła, sprawiło, że prawie się załamała!

2021-03-02 15:34 jwa
Kamila Wybrańczyk
Autor: Instagram / kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

Kamila Wybrańczyk przeżyła prawdziwy szok, gdy z rana zobaczyła jaką wartość pokazała jej waga! Już niedługo narzeczona Artura Szpilki stoczy pierwszą swoją walkę w federacji FAME MMA. Dla "Kamiszki" będzie to także w ogóle debiut w mieszanych sztukach walki. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że od wagi może wiele zależeć. Dlatego też po tym, co zobaczyła Kamila Wybrańczyk tuż po przebudzeniu postanowiła wiele zmienić, by waga także była bardziej satysfakcjonująca.

Kamila Wybrańczyk waga. Waga Kamili Wybrańczyk jest teraz niezwykle kluczowym wskaźnikiem. Nie jest tajemnicą, że to jedna z bardziej istotnych spraw dla wszystkich, którzy zajmują się sportami walki. Tymczasem, gdy narzeczona Artura Szpilki weszła rano na wagę, była bliska załamania się, po tym co zobaczyła. Wskaźnik wagi zatrzymał się na wartości, jakiej Kamila Wybrańczyk zdecydowanie nie chciała tego dnia zobaczyć. Wiele wskazuje na to, że w najbliższych dniach mogą pojawić się problemy związane z wagą przed walką na FAME MMA 9. Na tej gali przeciwniczką "Kamiszki" będzie Zusje, która w przeszłości udowadniała już, że potrafi poradzić sobie z trudnymi rywalkami. Kamila Wybrańczyk skorzysta teraz zapewne z doświadczenia Artura Szpilki, który przez lata w boksie dobrze wie, jak pracować z wagą przed walkami. W galerii poniżej zobaczycie wszystkie szczegóły na temat tego, co tak zaniepokoiło Kamilę Wybrańczyk.

Zobacz: Artur Szpilka zdradził kulisy swojego seksu z Kamilą Wybrańczyk. Musi to robić w ten sposób. Trzeba było za to płacić!

Kamila Wybrańczyk traktuje przygodę w FAME MMA jako wspaniałą przygodę. Gdy narzeczona Artura Szpilki otrzymała tylko propozycję starcia z Zusje, wiele się nad nią nie zastanawiała. Od lat pasjonuje się sportami walki i prowadzi zdrowy tryb życia. Dzięki temu ma przygotować się do walki na wielkiej gali z należytą starannością. Teraz czas, by Wybrańczyk popracowała nad wagą.

Sprawdź: Taka różnica wieku dzieli Kamila Stocha i jego żonę. Ewa Bilan-Stoch urodziła się w wyjątkowym dniu!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze