Przez narzeczoną Szpilki wyciekły nowe wiadomości o śmierci Dawida Kosteckiego. Ciężko to sobie wyobrazić

2021-02-28 7:56 jwa
Dawid Kostecki, Kamila Wybrańczyk
Autor: SE / Instagram Dawid Kostecki, Kamila Wybrańczyk

Dwa lata temu Polską wstrząsnęła informacja, że Dawid Kostecki nie żyje. Znany w całym kraju pięściarz miał popełnić samobójstwo w celi na warszawskiej Białołęce. Choć sprawa jest już wyjaśniona, to wciąż podnoszą się głosy, że ustalona wersja zdarzeń nie mogła się wydarzyć. Nowe światło na sprawę śmierci "Cygana" rzuciła Kamila Wybrańczyk. Narzeczona Artura Szpilki prywatnie przyjaźniła się z Kosteckim i według niej do samobójstwa dojść po prostu nie mogło!

Informacja o tym, że Dawid Kostecki nie żyje wywołała prawdziwy ból u jego bliskich i polskich kibiców boksu. Tym bardziej, że przedstawione okoliczności śmierci szokowały od początku. Otóż "Cygan" miał powiesić się na więziennym kocu w pozycji leżącej w swojej celi na warszawskiej Białołęce. Śmierć nastąpiła 2 sierpnia 2019 roku. Kibice opłakiwali stratę kontrowersyjnego, ale utalentowanego sportowca. Okazuje się, że przyjaciele Kosteckiego wciąż nie do końca wierzą w teorię o samobójstwie. Ostatnio głośno zrobiło się znowu o Kamili Wybrańczyk. Narzeczona Artura Szpilki stała się bohaterką mediów po tym, jak jej ukochany opowiedział o szczegółach intymnego życia, o czym przeczytacie w poniższej galerii zdjęć. Oprócz tego "Kamiszka" zdecydowała się na spróbowanie sił w MMA i niedługo obejrzymy jej debiut na gali FAME MMA.

Sprawdź: Amant z "M jak miłość" podrywał Koroniewską. Teraz fascynują go BRUTALNE walki i strumienie krwi

Prywatnie Kamila Wybrańczyk przyjaźniła się wiele lat z Dawidem Kosteckim. Narzeczona Artura Szpilki do dzisiaj nie dopuszcza możliwości, że jej bliski popełnił samobójstwo w celi. Kulisy, które przedstawiła wokalistka i początkująca wojowniczka MMA, mogą szokować.

Zobacz: Mariusz Pudzianowski stanął w jednym rzędzie z Piłsudskim czy Mickiewiczem. Czekał latami i wreszcie się udało

Okazuje się, że Kamila Wybrańczyk rozmawiała kiedyś z Dawidem Kosteckim na temat... samobójstwa. W rozmowie z "Faktem" przekazała, że "Cygan" zdecydowanie odrzucił możliwość targnięcia się kiedykolwiek na własne życie.

- Odbyliśmy kiedyś z Dawidem taką rozmowę i pamiętam jego słowa bardzo dobrze: "nigdy bym tego nie zrobił". Stwierdził, że robią tak najwięksi egoiści, a on taki nie jest. Działając w ten sposób zostawiasz całą swoją rodzinę. Uważam, że nie mógłby tego zrobić - powiedziała wprost Kamila Wybrańczyk.

- Wydaje mi się, że Dawid po prostu za dużo widział i wiedział - skomentowała ukochana Szpilki.

Zobacz: Tak wygląda w ciąży żona Macieja Kota. Prześliczna Agnieszka Kot nosi przepotężne buty, a brzuszek coraz większy

Kamila Wybrańczyk na gali FAME MMA 9 zmierzy się z Zusje. Jej rywalka jest bardzo groźna, co udowadniała już w swoich poprzednich walkach. Dlaczego "Kamiszka" zdecydowała się w ogóle podjąć to wielkie wyzwanie?

- Dostałem telefon od przedstawicieli Fame MMA już w zeszłym roku, ale wtedy po prostu się nie dogadaliśmy. Niedawno znów otrzymałam telefon i udało się nawiązać współpracę. Podchodzę do walki bardzo spokojnie, to będzie coś ekstra w moim życiu - skomentowała.

Zobacz: Piotr Żyła tak mówił o kobietach. Lata temu szukał dwóch GŁUPICH dziewczyn. Perfidnie mu to wyciągnęli

Smutny grób Dawida Kosteckiego
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze