Mariusz Pudzianowski stanął w jednym rzędzie z Piłsudskim czy Mickiewiczem. Czekał latami i wreszcie się udało

2021-02-27 8:53 jwa
Mariusz Pudzianowski
Autor: SE Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski dla wielu jest legendą polskiego sportu. Nic dziwnego, że kibice doceniają "Pudziana", który przez lata swojej kariery odniósł wiele znaczących sukcesów i reprezentował nasz kraj na całym świecie, przynosząc ojczyźnie chlubę. Niektórzy postanowili uhonorować go w wyjątkowy sposób. Jak bowiem inaczej nazwać fakt, że Mariusz Pudzianowski, niczym najwięksi rodacy, doczekał się pomnika? Wszystkim pochwalił się na Instagramie!

Mariusz Pudzianowski już teraz przeszedł do historii polskiego sportu. "Pudzian" przez lata swojej kariery próbował sił w wielu dyscyplinach i w każdej szło mu świetnie. W przeszłości uprawiał nawet rugby. Największe sukcesy odnosił jednak w zawodach strongmanów, czym zdobył ogromną popularność w całym kraju. Mariusz Pudzianowski wielokrotnie zdobywał mistrzostwo świata i miano najsilniejszego człowieka na planecie, czym zasłużył sobie na przydomek "Dominator". Po latach trudnych startów i noszenia przepotężnych ciężarów, zdecydował się jednak przebranżowić. Od ładnych kilku lat udowadnia, że jego sportowy talent nie ma ograniczeń i z powodzeniem toczy starcia w MMA. Kibice kochają Mariusza Pudzianowskiego i starają się to udowadniać w każdy możliwy sposób. Tym razem doszło do sytuacji bez precedensu!

Zobacz:

Mariusz Pudzianowski został bowiem uhonorowany w sposób, jaki wyobrazić można sobie wyłącznie największych i najbardziej zasłużonych ludzi w kraju. "Pudzian" doczekał się... pomnika! Swoją ogromną podobizną pochwalił się na Instagramie, a zdjęcie znajdziecie w poniższej galerii. Tym samym Pudzianowski dołączył do grona wielkich Polaków, w których znajdują się politycy, pisarze czy inne zasłużone dla Polski osoby.

Sprawdź: Bezlitośnie wyśmiali wygląd Mariusza Pudzianowskiego. Chcieli go sprowokować w prostacki sposób

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze