Narzeczona Artura Szpilki zrobiła coś, czego kobiety mogą tylko zazdrościć. Kamila Wybrańczyk zbija kasę metodą na perfumy!

2021-02-23 10:36
Kamila Wybrańczyk
Autor: Instagram / kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

Kamila Wybrańczyk odkryła świetny sposób na zarabianie pieniędzy. Tej metody na zarabianie pieniędzy inne kobiety mogą jej tylko zazdrościć. Narzeczona Artura Szpilki znalazła niszę, którą odpowiednio zagospodarowała i zbiera z tego tytułu ogromne plony. Dziś Kamila Wybrańczyk jest rozpoznawalna w całym kraju, a perfumy sygnowane jej nazwiskiem stanowią towar luksusowy i obiekt pożądania wielu pań nad Wisłą.

Kamila Wybrańczyk w dość krótkim czasie stała się jedną z najpopularniejszych Polek. Narzeczona Artura Szpilki doskonale zdaje sobie sprawę z siły internetu, więc mocno promuje swoją osobę na Instagramie. Niemal codziennie na jej profilu pojawiają się nowe zdjęcia, które pokazują życie prywatne Kamili Wybrańczyk. Sama narzeczona Szpilki już wkrótce zadebiutuje w formule MMA. Na gali FAME MMA 9 zmierzy się z Zusje i niewykluczone, że na dłużej pozostanie przy sporcie. Gdyby jednak kariera w klatce nie potoczyła się po jej myśli, to Kamila Wybrańczyk zdecydowanie ma otwartą inną furtkę. Od dłuższego czasu prowadzi dochodowy biznes. Kamila Wybrańczyk ma własną linię perfum! Perfumy Kamili Wybrańczyk cieszą się ogromnym zainteresowaniem, ale nie należą do najtańszych. Poznaliśmy ich największy sekret!

Zobacz: Najpierw Artur Szpilka KAJAŁ się publicznie, a niedługo znowu to zrobił. Mógł stracić życie, a śmieje się teraz w twarz!

Kamila Wybrańczyk postanowiła zarabiać pieniądze na potrzebie dbania o urodę. Oprócz linii perfum sygnowanych własnym nazwiskiem, proponuje na Instagramie także zakup specjalnie przygotowanej biżuterii. Zostając jednak przy perfumach Kamili Wybrańczyk, to za flakonik trzeba zapłacić w sieci 169 złotych!

Dla wielu będzie to cena zaporowa, ale sama narzeczona Artura Szpilki zaznacza, że warto nabyć jej produkt. Perfumy Kamili Wybrańczyk są ekskluzywne i trzeba pamiętać, że za właściwą jakość trzeba zapłacić. Inne kobiety mogą tylko patrzeć z zazdrością, jak Wybrańczyk zbija kasę w biznesie, będącym marzeniem wielu pań.

Co takiego wyjątkowego jest w perfumach proponowanych przez Kamilę Wybrańczyk? Tu z pomocą przychodzi nam opis produktu. "Endorfina by Kamila Wybrańczyk, to unikatowy, świeży zapach, który uszczęśliwia" - napisano.

Sprawdź: Poleje się KREW? Godlewska kontra Anastasiya w WIELKIM LIVE przed galą "na liście" Punchdown 3! Będzie GORRRĄCO

To jednak wciąż nie wszystko. Kluczem może być fakt, że perfumy Kamili Wybrańczyk pasują do wszystkich pań. "Idealny dla kobiet w każdym wieku. Intensywne aromaty sprawiają, że kompozycja upaja niepowtarzalną słodyczą" - napisano na stronie produktu.

"Zapach bogaty jest w gorzki migdał oraz nuty lukrecji i jaśminu, które nadają mu soczystości w nucie serca. Akordy drzewa kaszmirowego nadają stabilności w nucie bazowej" - opisano dalej.

Artur Szpilka może być dumny z narzeczonej, która radzi sobie świetnie na każdej płaszczyźnie życia. Jeśli Kamila Wybrańczyk okaże się taką sportsmenką, jak biznesmenką, to w MMA może zagościć na dłużej!

Zobacz: Kobieta zdradziła sekret Piotra Żyły. O tym mogła nie wiedzieć nawet jego rodzina. Niewyobrażalne!

Kamila Wybrańczyk perfumy
Autor: genetech.pl Kamila Wybrańczyk perfumy
Narzeczona Artura Szpilki. Najseksowniejsze ujęcia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze