Kamila Wybrańczyk najpierw mówiła o intymnej czynności, a później przeszła do KONKRETÓW. Artur Szpilka ZACHWYCONY!

2021-02-09 7:44
Kamila Wybrańczyk
Autor: Instagram / kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

Kamila Wybrańczyk już niedługo zadebiutuje na gali FAME MMA! Na FAME MMA 9 narzeczona Artura Szpilki powalczy z niebezpieczną Zusje. Choć niedawno Wybrańczyk była bohaterką internetu, gdy bez żadnych skrupułów napisała publicznie o swoich potrzebach fizjologicznych, to teraz sytuacja się zmieniła. Na Instagramie zachęcała fanów do zakupu transmisji PPV z gali FAME MMA 9, a Artur Szpilka przekazał później niezwykle istotną informację w tej sprawie!

Kamila Wybrańczyk na Instagramie jest niezwykle popularna. Narzeczona Artura Szpilki od dłuższego czasu raczy swoich fanów odważnymi zdjęciami na portalu społecznościowym. Kobieta nie unika ujęć w negliżu, które są pozytywnie odbierane przez jej obserwujących. Czasami jednak wydaje się, że idzie odrobinę za daleko. Niedawno Kamila Wybrańczyk zdecydowała się na szczere wyznanie na temat... kupy. Szczegóły znajdziecie w galerii poniżej. Jednak narzeczona Artura Szpilki nie chce być tylko skandalistką i szybko zreflektowała się, że czas ogłosić istotną decyzję. Po tym, co wymyśliła, Artur Szpilka pękał wręcz z dumy. Otóż Kamila Wybrańczyk, która zaprezentuje się na gali FAME MMA 9 jak każdy z uczestników otrzymała specjalny link do zakupu PPV, od którego później dostanie procent swojej wypłaty za udział w wielkim wydarzeniu. Sama nie zamierza jednak przeznaczać pieniędzy na potrzeby własne lub najbliższych!

Sprawdź: Gwiazda FAME MMA pokazała się w SEKSOWNEJ bieliźnie i odsłoniła pupę! Nie wszystkim to WIDEO przypadło do gustu

Okazało się, że Kamila Wybrańczyk zdecydowała się na wspaniały gest i całość dochodu ze sprzedaży transmisji PPV ze swojego specjalnie wygenerowanego linku odda bardziej potrzebującym. O decyzji związanych z celami charytatywnymi doniósł sam narzeczony wokalistki i postaci internetowej.

"Cudowny gest mojej Misiuni... zysk z PPV przekazuje na cel charytatywny, więc wykupujcie proszę PPV na jej walkę z tego linka i udostępniajcie dalej czy mnie lubicie, czy też nie... tutaj liczy się teraz to aby zebrać fajną kwotę i zrobić z niej dobry uczynek" - napisał na Facebooku Artur Szpilka.

Jednocześnie "Szpila" publicznie wyznał swoje uczucia do Kamili Wybrańczyk. "#kochamzajejwielkieserducho" - napisał na portalu społecznościowym pięściarz z Wieliczki.

Ile zbierze Kamila Wybrańczyk? To okaże się dopiero po walce z Zusje na FAME MMA 9.

Sprawdź: Jedna z walk na FAME MMA została USTAWIONA?! SZOKUJĄCE słowa striptizera

Kamila Wybrańczyk weźmie udział w gali FAME MMA po raz pierwszy. Jej forma pozostaje zagadką. Na niedawnej konferencji prasowej zdradziła jednak, że choć trenuje ciężko, to nie robi tego pod okiem narzeczonego. Wszystko przez to, że Artur Szpilka ma do ukochanej za mało cierpliwości.

Na gali FAME MMA 9 oprócz Kamili Wybrańczyk i Zusje wystąpią m.in.: Popek, Blonsky, Sylwester Wardęga, Kubańczyk, Karolina Brzuszczyńska czy Mariusz "Hejter" Słoński.

Zobacz: Szarpanina na zakończenie roastu Marcina Najmana! Taxi Złotówa NIE WYTRZYMAŁ

TYSON o walce ze SZPILKĄ na GOŁE PIĘŚCI! Stanowcza deklaracja l GROMDA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze