Poleje się KREW? Godlewska kontra Anastasiya w WIELKIM LIVE przed galą "na liście" Punchdown 3! Będzie GORRRĄCO

2021-02-22 15:03 bol
Punchdown 3: Esmeralda Godlewska - Anastasyia
Autor: SE Punchdown 3: Esmeralda Godlewska - Anastasyia

Na to starcie czeka cała Polska! Takiego pojedynku w naszym kraju jeszcze nie było. Po wielkich sukcesach gal Punchdown 1 i 2, na "trójce" pierwszy raz w historii Polski dojdzie do walki kobiet. I to nie byle jakiej! Esmeralda Godlewska w walce wieczoru zmierzy się ze znaną z programu Warsaw Shore Anastasiyą! Może być naprawdę gorąco - i to już we wtorek 23 lutego! Wtedy podczas specjalnego live'a przed galą Punchdown 3 spotkają się po raz pierwszy! Popłynie pierwsza krew, a może padną pierwsze liście? To okaże się podczas transmisji na kanale KOLOSEUM na YouTube i na Facebooku "Super Express Sport" już 23.02 o 18:00! Obecność obowiązkowa. Tego po prostu nie można przegapić!

Takiego pojedynku jeszcze nie było w Polsce! Podczas gali Punchdown 3, która odbędzie się już 20 marca, po raz pierwszy dojdzie do starcia kobiet! I to nie byle jakich - dwóch wyrazistych postaci, czyli celebrytki Esmeraldy Godlewskiej oraz znanej z programu Warsaw Shore Anastasiyi. Pierwsza z nich ma już spore doświadczenie w różnych walkach, ale tym razem nie będzie mowy o unikaniu ciosów! Liście padną na pewno.

Wielkie niespodzianki na Punchdown 3! TAJEMNICZA zapowiedź, zbliża się kolejna gala pojedynków na "liście"

Anastasiya wielokrotnie musiała się bronić przed swoimi rywalkami w reality show. Doświadczenie w pojedynkach "na liście" już ma. Jak sprawi się jednak w profesjonalnie zorganizowanym pojedynku? Zdaje sobie sprawę z tego, że jest drobniejsza, co nie będzie jej atutem. Zanim jednak dojdzie do walki, obie zmierzą się na argumenty! Już we wtorek, 23 lutego o 18:00 dojdzie do specjalnej konferencji z ich udziałem. Spotkanie zawodniczek poprowadzi doświadczony dziennikarz "Super Expressu" Adam Feder.

Zobacz też: To ONA stoczy WALKĘ z Godlewską. Anastasiya z Warsaw Shore kipi seksem i PRĘŻY SIĘ przy furach! ZOBACZ

- Może poleje się krew. Może spadną pierwsze liście - mówi zapowiadając konferencję live Esmeralda Godlewska. - Będzie hot - dodaje z uśmiechem Anastasiya. Podczas spotkania tak miło może już jednak nie być! Obie słyną z gorącego temperamentu. By uniknąć rozróby, na konferencji obu pań pilnować ma ochroniarz! Wszystko, by uniknąć niepotrzebnej agresji fizycznej ze strony zaciętych i zawziętych celebrytek!

Gdzie oglądać transmisję na żywo z konferencji przed galą Punchdown 3 - Esmeralda Goldewska - Anastasiya? Live zostanie przeprowadzony za pomocą najpopularniejszych platform - kanału KOLOSEUM na YouTube oraz na profilu "Super Express Sport" na Facebooku! Początek we wtorek 23 lutego o godzinie 18:00! Polub profil na Facebooku i zasubskrybuj kanał na YouTube już teraz, by nie przegapić tego wydarzenia!

Najnowsze