Narzeczona Artura Szpilki wyznała GORZKĄ PRAWDĘ o swoim wyglądzie. To ZDJĘCIE Kamili Wybrańczyk może zszokować wielu

2021-02-05 16:43 ŁOLI
Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk
Autor: Instagram/ Kamila Wybrańczyk

Zarówno Artur Szpilka, jak i jego narzeczona Kamila Wybrańczyk zaliczają się do grona gwiazd, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych, a przede wszystkim na Instagramie. Partnerka pięściarza chętnie dzieli się ze swoimi fanami kolejnymi zdjęciami i krótkimi filmami, na których zdradza swój plan dnia i przemyślenia. Jedną z ostatnich relacji mogła jednak zszokować niektórych internautów. Kamila Wybrańczyk wyznała bowiem prawdę o swoim wyglądzie.

Internauci chętnie śledzą profile w mediach społecznościowych Artura Szpilki i jego narzeczonej Kamili Wybrańczyk. Para zalicza się do grona gwiazd, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych, dzieląc się z fanami wieloma aspektami swojego życia prywatnego. Pięściarz uzbierał do tej pory ponad 400 tysięcy obserwujących, a jego partnerka nieco ponad połowę mniej. Piosenkarka i czekająca na swój debiut w FAME MMA zawodniczka cieszy się sporą sympatią swoich fanów, którzy chętnie komentują jej kolejne zdjęcia i wchodzą w interakcję podczas relacji na żywo. Tym razem narzeczona Artura Szpilki mogła zszokować część swoich obserwujących, dzieląc się z nimi informacją na temat swojego wyglądu. Mogło ich zaskoczyć szczególnie jedno z opublikowanych przy tej okazji zdjęć. Koniecznie poznajcie szczegóły zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej! 

CZYTAJ TAKŻE: Wpadliśmy w osłupienie, gdy okazało się, że Kamil Stoch tego dokonał. Komorowski kłaniał mu się w pas

Partnerka pięściarza ma również spore grono wielbicieli, którzy chętnie komplementują ją pod zdjęciami zamieszczanymi w mediach społecznościowych. Ponadto każdy z jej postów może pochwalić się kilkoma tysiącami polubień. Pomimo tego, Kamila Wybrańczyk zdecydowała się wyznać swoim fanom sekret związany z jej wyglądem. Niektórych internautów to zdjęcie może zszokować. 

Sprawdź: To już PRZEGIĘCIE! Pudzianowski pokazał ZDJĘCIE z kobietą i zaczęły się EROTYCZNE insynuacje. Straszne PASKUDZTWO!

Najnowsze