Tak wygląda w ciąży żona Macieja Kota. Prześliczna Agnieszka Kot nosi przepotężne buty, a brzuszek coraz większy

2021-02-27 8:17 jwa
Agnieszka Kot
Autor: Instagram/bodybyaga Agnieszka Kot

Maciej Kot już wkrótce zostanie ojcem. Jego ukochana żona Agnieszka Kot jest w ciąży, a na zdjęciach widać, że brzuszek jest coraz większy. Najnowsza fotografia przykuwa jednak uwagę jeszcze czymś. Otóż w ciąży ważne jest bezpieczeństwo, a Agnieszka Kot dba o nie najwyraźniej masywnymi butami. Wiele fanek zauważyło ten szczegół i być może wybranka serca skoczka narciarskiego zapoczątkowała nowy trend wśród rodaczek.

Maciej Kot w tym sezonie znajduje się w zdecydowanie słabszej formie niż w poprzednich latach. Jeszcze niedawno skoczek narciarski walczył o zwycięstwa w ważnych konkursach, a dzisiaj ma spore problemy z osiąganiem przeciętnych rezultatów. Sam nie jest z tego powodu zadowolony. Na osłodę pozostaje mu fakt, że już wkrótce zostanie ojcem, a jego przepiękna żona Agnieszka Kot kwitnie w ciąży. Przekonaliśmy się o tym, gdy wybranka serca sportowca wrzuciła na Instagrama swoje kolejne zdjęcie. Tym razem u Agnieszki Kot, której najpiękniejsze zdjęcia znajdziecie w poniższej galerii, wyraźnie widać zaokrąglony ciążowy brzuszek. Jeszcze tylko trochę czasu i para będzie cieszyła się przyjściem na świat pierwszego potomka!

Sprawdź: Artur Szpilka zdradził kulisy swojego seksu z Kamilą Wybrańczyk. Musi to robić w ten sposób. Trzeba było za to płacić!

Maciej Kot i Agnieszka Kot już nie mogą doczekać się chwili szczęśliwego rozwiązania. Młodzi rodzice robią wszystko, by jak najlepiej przygotować się do tej odpowiedzialnej roli. Ukochana sportowca już opublikowała w sieci zdjęcia, na których widać wyraźnie, że zakochani w sobie bez pamięci skompletowali już w zasadzie wyprawkę dla dziecka.

Zobacz: To straszne co Justyna Żyła zrobiła z polskim symbolem na uroczystej kolacji. Profanacja! Jak tak można?!

Agnieszka Kot w ciąży stara się na bieżąco informować swoje fanki o samopoczuciu. Na Instagramie znajdziemy wiele opisów jej przeżyć w trakcie tego wyjątkowego dla każdej kobiety okresu. Na najnowszym uwagę obserwujących przykuł pewien szczegół.

Tym razem nie chodzi nawet o coraz widoczniejszy ciążowy brzuszek Agnieszki Kot! Żona Macieja Kota do najnowszego zdjęcia włożyła potężnie wyglądające buty. Fanki w komentarzach przypuszczały, że być może dzięki nim trenerka fitness zachowuje większą stabilność.

Prawdopodobnie chodziło jednak o modę, ponieważ przyszła mama wielokrotnie udowadniała już, że uwielbia kroczyć za trendami i prezentować się w stylówkach, których znawcy kreacji mogą jej tylko zazdrościć.

Zobacz: Mistrzyni świata w NAGIEJ sesji! Odważne ZDJĘCIA, nie pozostawiła fanom nic do wyobraźni

Agnieszka Kot przy zdjęciu zamieściła oczywiście także opis. Jej słowa mówią wiele o podejściu do macierzyństwa. Można być pewnym, że Agnieszka Kot i Maciej Kot będą wspaniałymi rodzicami dla swojego dziecka.

"Dwa serca" - napisała kobieta, dodając także wymowne emotikony z sercami.

Sprawdź: Adam Małysz przejechał kibica AUTEM! Mogło dojść do tragedii, to wydarzyło się naprawdę

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze