Mistrzyni świata w NAGIEJ sesji! Odważne ZDJĘCIA, nie pozostawiła fanom nic do wyobraźni

2021-02-25 22:21 bol
Elizaveta Tuktamysheva
Autor: Instagram / Elizaveta Tuktamysheva Elizaveta Tuktamysheva

Wielu kibiców nie miało okazji usłyszeć o zjawiskowej łyżwiarce figurowej Elizavete Tuktamyshevej. Rosjanka błyszczy nie tylko swoją urodą, ale przede wszystkim niesamowitymi umiejętnościami. Zawodniczka sięgała po najważniejsze trofea na międzynarodowej scenie. Na swoim koncie ma mistrzostwo świata i Europy. Triumfowała także w finale Grand Prix solistek. Teraz zdecydowała się na bardzo odważny krok. Wystąpiła w... rozbieranej sesji dla rosyjskiego magazynu "MAXIM".

Czasem sportowcy decydują się na podejmowanie niespodziewanych kroków w celu promocji. Na odważny ruch zdecydowała się Elizaveta Tuktamysheva - fenomenalna rosyjska łyżwiarka figurowa. Ta postanowiła się rozebrać w popularnym rosyjskim magazynie dla mężczyzn, "MAXIM"! - Zawodowi sportowcy rzadko są gośćmi na naszej okładce, zwłaszcza tacy jak mistrzowie świata w łyżwiarstwie figurowym Liza Tuktamysheva - zapowiadają dziennikarze gazety. Tuktamysheva ma na swoim koncie złoto mistrzostw świata, stała też na najwyższym stopniu podium na euroczempionacie! Czy po złoty medal sięgnie także na Igrzyskach Olimpijskich?

Zobacz zdjęcia Elizavety Tuktamyshevej w galerii poniżej!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze