To straszne co Justyna Żyła zrobiła z polskim symbolem na uroczystej kolacji. Profanacja! Jak tak można?!

2021-02-25 16:09 jwa
Justyna Żyła w swoim programie kulinarnym na YouTube
Autor: YouTube Justyna Żyła w swoim programie kulinarnym na YouTube.

Justyna Żyła po raz kolejny zaskoczyła wszystkich na Instagramie. Tym razem postanowiła eksperymentować z jednym z polskich symboli. Pierogi to rzecz, dzięki której nasz kraj często kojarzony jest przez ludzi innej narodowości. Tymczasem na wykwintnej kolacji Justyna Żyła zrobiła z nimi coś, czego wielu nie przełknie. Gotowanie byłej żony Piotra Żyły często opiera się na mieszaniu się różnych smaków, ale teraz weszła na bardzo grząski grunt!

Justyna Żyła i jej gotowanie to temat na długie godziny rozważań. Po rozstaniu z Piotrem Żyłą dla celebrytki kuchnia była jednym z nowych zajęć. Choć zawsze pasjonowała się przygotowywaniem posiłków i kulinarnymi eksperymentami, to nigdy nie robiła tego publicznie. Po burzliwym końcu związku ze skoczkiem narciarskim postanowiła pracować na swoje nazwisko i jednym ze sposobów było uruchomienie kanału kulinarnego w serwisie YouTube. Dziś Justyna Żyła jest znana z wielu różnych rzeczy, ale o gotowaniu nie zapomniała. Na jej Instagramie bardzo często pojawiają się nowe potrawy, ale naprawdę zaskoczyła wszystkich, gdy opublikowała zdjęcie, na którym widać pierogi! Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt niecodziennego podania tej świętej dla wielu Polaków potrawy. Jak bardzo poza schemat wyszła Justyna Żyła i czy przesadziła? To sprawdzicie w poniższej galerii!

Zobacz: Gdy Ewa Bilan-Stoch pokazała do czego doszło, oniemieliśmy w sekundę. Tłum rzucił się na żonę Stocha, musiała walczyć!

Justyna Żyła często chwali się tym, co przygotowała do jedzenia dla siebie i swoich dzieci. Drzemie w niej ogromna kulinarna pasja. Z daniami narodowymi musi jednak bardzo uważać. Nie od dziś wiadomo, że rodacy są bardzo wyczuleni na punkcie potraw, będących swojego rodzaju dziedzictwem kulturowym. Tym razem zaryzykowała więc bardzo dużo.

Sprawdź: Najpierw były zdjęcia w samej bieliźnie, a teraz dziewczyna Piotra Żyły sprzedaje UŻYWANE ubrania. Kosztują KRWAWICĘ

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze