Ile dzieci ma Zbigniew Boniek? Dziś takich rodzin już praktycznie nie ma. Ale gromadka!

2021-03-03 10:11 md
Zbigniew Boniek z córką Camillą
Autor: Archuwum prywatne Zbigniewa Bońka Zbigniew Boniek prowadzi córkę Camillę do ołtarza

Zbigniew Boniek jest doskonale znany wszystkim kibicom piłkarskim! Ale większość fanów kojarzy "Zibiego" wyłącznie od strony sportowej. A jak w przypadku szefa Polskiego Związku Piłki Nożnej przedstawiają się kweste prywatne? Dzieci i rodzina to dla sternika futbolu nad Wisłą prawdziwe świętości. Poprzez swoje pożycie małżeńskie dorobił się prawdziwej gromadki! I nawet nie zamierza ukrywać, jak bardzo go to cieszy.

Za Zbigniewem Bońkiem z całą pewnością niezbyt łatwe tygodnie. Na początku tego roku podjął bowiem autonomiczną decyzję o zwolnieniu Jerzego Brzęczka z funkcji selekcjonera reprezentacji Polski. I o ile wielu fanów wyczekiwało na taką informację z utęsknieniem, to jednak moment, w którym wszystko się wydarzyło, mógł wzbudzić niemałe zdziwienie. Nowy selekcjoner polskiej kadry, Paulo Sousa, od razu będzie musiał przystąpić do działania. W marcu zespół narodowy czekają trzy pojedynki eliminacji do mistrzostw świata, natomiast kolejne zgrupowanie będzie już bezpośrednio poprzedzało wylot na mistrzostwa Europy. Na szczęście "Zibi" zawsze może liczyć na tych, którzy liczą się dla niego najmocniej. Rodzina i dzieci to dla byłego znakomitego piłkarza prawdziwe świętości i on sam nigdy tego nie ukrywał.

Nowe fakty w sprawie wojny Lewandowski - Kucharski. Podjęto specjalne działania. Przerwano milczenie!

Zbigniew Boniek, tak jak i większość osób, na pewno bardzo liczy na swoją rodzinę i dzieci. A jak wyglądają najbliższe sercu prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej osoby? "Zibi" może oczekiwać wsparcia ze strony całej gromadki ukochanych dzieci! Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w poniższej galerii zdjęć.

TAJEMNICZY Zbigniew Boniek zapowiada WAŻNE rozdanie. To istotne dla każdego kibica

Paulo Sousa może zarobić FORTUNĘ na reklamach. Brzęczek? Zzielenieje ze złości! | Futbologia
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze