TAJEMNICZY Zbigniew Boniek zapowiada WAŻNE rozdanie. To istotne dla każdego kibica

2021-03-02 18:54 md
Zbigniew Boniek
Autor: SE Zbigniew Boniek

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek, często uzewnętrznia się za pomocą Twittera. Tak też uczynił i tym razem. Sternik futbolu nad Wisłą postanowił jednak nie zdradzać informacji, w której posiadanie wszedł, a jedynie złożył swoistą zapowiedź. To sprawa, którą mocno powinni interesować się wszyscy kibice piłkarscy.

Boniek zdecydowanie należy do najważniejszych postaci w polskim futbolu. Nic więc dziwnego, że wchodzi w posiadanie wielu istotnych informacji dużo wcześniej niż ujrzą one światło dzienne. Tak też jest i w tym przypadku. Szef Polskiego Związku Piłki Nożnej stwierdził jednak, że wyraźne wyartykułowanie wszystkiego byłoby chyba zbyt proste bądź nieodpowiednie więc postanowił być niezwykle tajemniczy.

Grób Kazimierza Górskiego - ZDJĘCIA!

"Zibi" zdradził, że prawa telewizyjne do pokazywania Ligi Mistrzów i Ligi Europy w Polsce w latach 2021-2024 zostały już przyznane, a fanom pozostaje wyłącznie wyczekiwać oficjalnych komunikatów. To z pewnością bardzo ważna informacja dla wszystkich kibiców żywo zainteresowanych oglądaniem poczynań najlepszych piłkarzy na świecie.

W ostatnich latach, a także w obecnym sezonie, europejskie puchary polskim telewidzom pokazuje telewizja Polsat. Czy kwestia ta ulegnie zmianie, czy też jednak będziemy świadkami kontynuacji? Wszystko wskazuje na to, że okaże się już niedługo.

To będzie prawdziwy „Maraton po życie”. Przejadą Polskę by zebrać środki na leczenie małej Mai
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze