Żona Małysza oskarżana o zdrady. Paskudne słowa o romansie Izabeli Małysz. Powiedziała całą prawdę

2021-03-03 11:16 md
Izabela Małysz, Adam Małysz
Autor: Instagram/adammalyszofficial Izabela Małysz, Adam Małysz

Adam Małysz już od dawna nie kontynuuje swojej wspaniałej kariery skoczka narciarskiego. Jedno się jednak nie zmienia! Może liczyć na swoją ukochaną żonę Izabelę. A ta w swoim życiu musiała znosić blaski, ale i cienie związku z tak popularnym mężczyzną. O niektórych z nich postanowiła opowiedzieć. Jak się okazuje, kobieta odniosła się nawet do potwornych oszczerstw o... romansie z dziekanem uczelni!

Nie ma chyba w Polsce fana sportu, który nie byłby zachwycony Adamem Małyszem. "Orzeł z Wisły" przez lata brylował na światowych skoczniach i był punktem odniesienia dla wszystkich sympatyków nie tylko sportów zimowych. Po tym jak zdecydował się zakończyć karierę w jego buty wszedł Kamil Stoch. "Małyszomania" jednak nie ustała. W dalszym ciągu fani byli żywo zainteresowani w zasadzie każdą sytuacją z życia aktualnego dyrektora sportowego Polskiego Związku Narciarskiego. A jak nietrudno sobie wyobrazić, taka sytuacja mogła przynieść ze sobą także i sporo problemów. O niektórych z nich w szczerej rozmowie postanowiła opowiedzieć niegdyś Izabela Małysz. Ukochana byłego skoczka otworzyła się i z serca wyznała kilka historii, których fani do tej pory z pewnością nie znali. A brzmią one okropnie!

Takiego Artura Szpilki nie zna nawet jego rodzina. Pokazał niepublikowane materiały z przeszłości, narzeczona mogła płakać

Jak się okazuje, żona Adama Małysza musiała zmierzyć się m.in. z zarzutami o romans. O co chodzi dokładnie? Tego dowiecie się z poniższej galerii zdjęć, w której zawarte zostały wypowiedzi wybranki serca jednego z najpopularniejszych polskich sportowców!

Ile dzieci ma Zbigniew Boniek? Dziś taki rodzin już praktycznie nie ma. Ale gromadka!

Żyła mistrzem świata!
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze