To niespodziewane jak mieszka Maciej Kot. Choć skacze słabo, to rezydencja jego i pięknej Agnieszki powala!

2021-03-06 8:05 jwa
Maciej Kot, Agnieszka Lewkowicz
Autor: Instagram / bodybyaga Maciej Kot, Agnieszka Lewkowicz

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz już niedługo spodziewają się przyjścia na świat pierwszego dziecka. Jednak zanim pociecha się narodzi, to trzeba zorganizować odpowiednie warunki do dorastania latorośli. Agnieszka Kot, żona Macieja Kota, coraz częściej na Instagramie pokazuje dom popularnej pary. Skoczek narciarski zdecydowanie nie oszczędzał na wystroju i nawet jeśli teraz znajduje się w słabszej formie, to we własnych czterech ścianach znajduje ukojenie.

Maciej Kot i Agnieszka Kot dom. Jak mieszka Maciej Kot i jego żona Agnieszka Lewkowicz? Maciej Kot i Agnieszka Kot, z domu Lewkowicz, już niedługo staną przed ogromnym wyzwaniem. Żona polskiego skoczka narciarskiej jest w zaawansowanej ciąży i wkrótce urodzi pierwsze dziecko popularnego małżeństwa. Choć Maciej Kot ostatnio nie znajduje się w najlepszej formie sportowej, to rodzina zdecydowanie sprawia, że czuje się lepiej. W towarzystwie ukochanej trenerki fitness Agnieszki Lewkowicz reprezentant Polski może odetchnąć i zebrać myśli, dzięki którym już wkrótce z pewnością wróci na sportowy szczyt. Jednak czym byłaby wspaniała rodzina bez domu, w którym żyją państwo Kotowie? Wnętrza ich posiadłości rzucą na kolana nawet największych krytyków. W galerii poniżej zobaczycie jak mieszka Maciej Kot i jego żona Agnieszka Kot.

Sprawdź: Żona Małysza oskarżana o zdrady. Paskudne słowa o romansie Izabeli Małysz. Powiedziała całą prawdę

Agnieszka Lewkowicz i Maciej Kot doskonale się rozumieją. Być może to jest klucz do ich udanego związku. Nie jest tajemnicą, że w trudnych chwilach to właśnie rodzina pomaga skoczkowi w zebraniu myśli i nawet jeśli obecnie nie zalicza się go do czołówki naszej reprezentacji, to Maciej Kot jeszcze wróci i będzie dostarczał kibicom skoków narciarskich wiele emocji.

Zobacz: Siostra Kamila Stocha opowiedziała prawdę o jego żonie. Ewa Bilan-Stoch naprawdę tak się zachowała. Wszystko się zmieniło

Najnowsze