Ewa Brodnicka ODSŁANIA DEKOLT i grzeje się w słońcu! Nie będziesz mógł oderwać wzroku

2021-02-21 8:12 PM
Ewa Brodnicka
Autor: Instagram/ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

Ewa Brodnicka nie miała łatwych ostatnich miesięcy. Utracony pas mistrzowski, przegrana pierwsza walka w zawodowej karierze, a później także wyrok skazujący w sprawie ataku na Ewę Piątkowską. „Kleo” jest jednak znana z tego, że rzadko traci pogodę ducha, co stara się pokazać na swoim Instagramie. W mediach społecznościowych polska bokserka lubi także udostępniać odważniejsze zdjęcia i tak jest również tym razem, ku uciesze zachwyconych fanów.

Ewa Brodnicka ma jasny plan na swoją dalszą karierę. Po utracie pasa mistrzowskiego federacji WBO w wadze superpiórkowej i pierwszej porażce w karierze „Kleo” chce jak najszybciej zrewanżować się swojej pogromczyni, Mikaeli Mayer, oraz odzyskać utracone mistrzostwo świata. Pierwszy krok do tego celu ma postawić już 13 marca w Dzierżoniowie, gdzie zmierzy się z Bułgarką Mileną Kolewą.

Brodnicka: chcę wrócić na szczyt, stać mnie na dobre walki z czołówką

Choć na pewno ostatni czas nie był dla „Kleo” łatwy, to nie raz pokazała ona, że stara się zawsze myśleć pozytywnie i patrzeć do przodu. Podobnie jest teraz - jedna z najlepszych polskich zawodniczek w historii boksu zamierza sukcesywnie odbudowywać swoją pozycję na arenie międzynarodowej by ostatecznie odzyskać utracone mistrzostwo.

Ewa Brodnicka odsłania ciało nawet na mrozie! Więcej w galerii poniżej:

Brodnicka słynie jednak nie tylko ze swoich sportowych wyników, ale także aktywnością w mediach społecznościowych. Kończąca w czerwcu 37 lat zawodniczka stara się trzymać stały kontakt ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. „Kleo” już nie raz udowadniała także, że nie wstydzi się swojego ciała i lubi zarówno brać udział w profesjonalnych sesjach, jak i od czasu do czasu strzelić „selfie”.

Legenda sportu kupiła 5-tygodniowemu wnukowi KOSMICZNIE drogi zegarek

Nierzadko Ewa Brodnicka pozuje do zdjęć w bikini i innych strojach kąpielowych, odsłaniając swoje krągłości i wysportowane ciało. Tym razem bokserka pochwaliła się zdjęciem ze słonecznej plaży w bikini z mocno wyciętym dekoltem. Fani jak zwykle są zachwyceni, czemu wyraz dali w komentarzach pod postem sportsmenki.

Spojrzeli na to zdjęcie narzeczonej Szpilki i... SZOK! Całkowita PRZEMIANA, jak to się stało?! Jest komentarz

Najnowsze