To szokujące, jak wygląda dzisiaj Primoż Peterka. Wielki rywal Małysza ma tylko 42 lata, ale jest WYNISZCZONY

2021-03-07 10:04 jwa
Primoż Peterka
Autor: East News / Twitter Primoż Peterka

Wszyscy kibice skoków narciarskich doskonale pamiętają czasy, gdy Primoż Peterka zaliczany był do najgroźniejszych zawodników w stawce. Słoweniec niekiedy był w stanie stawić czoła nawet naszemu Adamowi Małyszowi, gdy "Orzeł z Wisły" znajdował się u szczytu formy. Później jednak w życiu mocno się pogubił. Pojawiły się problemy z alkoholem i fakt jak dziś wygląda Primoż Peterka szokuje kibiców skoków na całym świecie. Jest wyraźnie wyniszczony przez ostatnie trudne lata.

Primoż Peterka ma w swoim bogatym dorobku medale między innymi mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich. Nazwisko Słoweńca do dziś wspominane jest przez kibiców z rozrzewnieniem. Nic dziwnego, bo był jednym z najbardziej charakterystycznych zawodników w stawce. Nawet w latach, gdy jego forma pikowała już w dół, potrafił znaleźć receptę na przynajmniej jeden fantastyczny skok i nawiązanie walki z najmocniejszymi, do grona których zaliczał się wtedy m.in. Adam Małysz. Wielki rywal naszej ikony sportu po zakończeniu kariery mocno się jednak pogubił. W słoweńskich mediach dość dużo pisało się o jego problemach z alkoholem. Te przełożyły się na problemy w życiu prywatnym. Kilka lat temu jego żona Renata złożyła wniosek o separację. Dziś 42-latek zmienił się nie do poznania i jest wyraźnie przygnieciony ostatnimi latami, co możecie zobaczyć w poniższej galerii.

Sprawdź: Kamil Stoch ogłosił radosną wiadomość publicznie! Posypały się gratulacje!

Primoż Peterka przez alkohol miał także problem z prawem. Legendarny skoczek narciarski ze Słowenii, według lokalnych mediów, już cztery razy tracił prawo jazdy za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Ostatnio pojawił się w telewizji, a jego występ wzbudził mnóstwo emocji. Kibice nie mogli uwierzyć, że zaledwie 42-letni były skoczek wygląda w tym wieku tak niekorzystnie.

Zobacz: Agnieszka Radwańska ma już 32 lata, a zachowuje się jak młodzieniaszka! To zdjęcie pokazuje, jak naprawdę się czuje!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze