Kamil Stoch ogłosił radosną wiadomość publicznie! Posypały się gratulacje!

2021-03-07 7:54 jwa
Kamil Stoch
Autor: SE Kamil Stoch

Kamil Stoch w sobotę był bardzo szczęśliwym człowiekiem! Jego radość była ogromna, a wielki kamień spadł mu z serca. Nic dziwnego, bo ostatnio nie wiodło mu się najlepiej. Taka reakcja ucieszyła także wiernych kibiców skoczka z Zębu, którzy wraz z nim przeżywali mocno trudniejszy okres. Teraz wszystko wydaje się wracać do normy i Kamil Stoch z uśmiechem na ustach mógł poinformować o wszystkim o ogromnym szczęściu, po czym posypała się lawina gratulacji.

Kamil Stoch przed sobotnim konkursem drużynowym na MŚ w Oberstdorfie nie był zbyt pewny siebie. W poprzednich konkursach wyraźnie mu się nie wiodło. Podczas indywidualnych zawodów w Oberstdorfie spisał się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Przed ostatnim konkursem imprezy sam przyznał, że nie czuje się liderem biało-czerwonej kadry, co mogło zwiastować spore problemy naszej kadry, którą Stoch ratował w przeszłości wielokrotnie. Ostatecznie jednak Kamil Stoch znalazł w sobie pokłady niesamowitej woli walki i poprowadził Polaków do wielkiego sukcesu. Po zawodach nie ukrywał swojego wielkiego szczęścia, a w sieci posypały się gratulacje od wyjątkowo zadowolonych kibiców. Takie chwile nie zdarzają się w życiu ciężko, a wszystkie informacje znajdziecie w poniższej galerii zdjęć!

Zobacz: To niespodziewane jak mieszka Maciej Kot. Choć skacze słabo, to rezydencja jego i pięknej Agnieszki powala!

Kamil Stoch i inni polscy reprezentanci z pewnością cieszą się, że trudny i wymagający sezon powoli zmierza do końca. Polacy zasłużyli na kilka tygodni odpoczynku w towarzystwie najbliższych. O ile warunki pandemiczne na to pozwolą, to Kamil Stoch zapewne wyjedzie z ukochaną żoną Ewą Bilan-Stoch na długo wyczekiwane wakacje.

Sprawdź: Odważna zapowiedź Stocha! Będzie się działo, te słowa są znamienne

Żyła mistrzem świata!
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze