Dawid Kubacki je żonie z ręki w Sopocie! Nadmorski relaks skoczka [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2021-05-05 5:23 Marcin Długosz
Dawid Kubacki z żoną Martą w Sopocie
Autor: PAPARA20

Dawid Kubacki bez cienia wątpliwości należy do grona najpopularniejszych polskich sportowców. Obecnie korzysta z okresu przerwy pomiędzy zakończonym sezonem 2020/2021, a rozpoczynającym się za kilka miesięcy 2021/2022. Z tego powodu bez żadnych wyrzutów sumienia mógł wyskoczyć nad morze, a konkretniej do Sopotu. Na północy Polski skoczek pojawił się w towarzystwie ukochanych - żony Marty i córki Zuzanny.

Nowa rola

Dawid Kubacki od kilku miesięcy sprawdza się w zupełnie nowej roli - jednej z najważniejszych życiu. Mowa o roli ojca, gdyż niedawno na świecie pojawiła się jego córka Zuzanna. Kilkumiesięczna podopieczna z całą pewnością wymaga pełnego skupienia i zaangażowania rodziców. Sam skoczek może teraz w mocniejszym stopniu pomagać w wychowaniu swojej żonie Marcie, jako że wcześniej cały czas był w podróżach w związku z trwającym sezonem skoków narciarskich. - Nawet ten sezon w życiu prywatnym był szczęśliwy. Zostałem tatą, dokładnie tuż przed serią treningową w Oberstdorfie. Teraz mogę nadrobić czas z córką. Przez jej pierwsze trzy miesiące życia nie było mnie za bardzo w domu. Nadrabiam, uczę się, jak dziecko uspokoić gdy płacze - wspominał Kubacki w rozmowie z "Super Expressem".

Roznegliżowana dziewczyna Piotra Żyły przedłużyła majówkę! Marcelina Ziętek bawi się doskonale

Chwilę wolnego skoczek postanowił spożytkować wyskakując z żoną Martą i córką Zuzanną nad polskie morze. Choć pogoda nie sprzyjała relaksowi na plaży, sportowiec z pewnością nie żałował tej wycieczki! Zachęcamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć.

Super Sportowiec Kwietnia: Wygraj 500 złotych i wybierz najlepszego! To dziecinnie proste!

Dawid Kubacki SZCZERZE o ojcostwie. Żona skoczka może liczyć na wielkie wsparcie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze