Dawid Kubacki z żoną Martą w Sopocie

i

Autor: PAPARA20

Dawid Kubacki je żonie z ręki w Sopocie! Nadmorski relaks skoczka [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2021-05-05 5:23

Dawid Kubacki bez cienia wątpliwości należy do grona najpopularniejszych polskich sportowców. Obecnie korzysta z okresu przerwy pomiędzy zakończonym sezonem 2020/2021, a rozpoczynającym się za kilka miesięcy 2021/2022. Z tego powodu bez żadnych wyrzutów sumienia mógł wyskoczyć nad morze, a konkretniej do Sopotu. Na północy Polski skoczek pojawił się w towarzystwie ukochanych - żony Marty i córki Zuzanny.

Nowa rola

Dawid Kubacki od kilku miesięcy sprawdza się w zupełnie nowej roli - jednej z najważniejszych życiu. Mowa o roli ojca, gdyż niedawno na świecie pojawiła się jego córka Zuzanna. Kilkumiesięczna podopieczna z całą pewnością wymaga pełnego skupienia i zaangażowania rodziców. Sam skoczek może teraz w mocniejszym stopniu pomagać w wychowaniu swojej żonie Marcie, jako że wcześniej cały czas był w podróżach w związku z trwającym sezonem skoków narciarskich. - Nawet ten sezon w życiu prywatnym był szczęśliwy. Zostałem tatą, dokładnie tuż przed serią treningową w Oberstdorfie. Teraz mogę nadrobić czas z córką. Przez jej pierwsze trzy miesiące życia nie było mnie za bardzo w domu. Nadrabiam, uczę się, jak dziecko uspokoić gdy płacze - wspominał Kubacki w rozmowie z "Super Expressem".

Roznegliżowana dziewczyna Piotra Żyły przedłużyła majówkę! Marcelina Ziętek bawi się doskonale

Chwilę wolnego skoczek postanowił spożytkować wyskakując z żoną Martą i córką Zuzanną nad polskie morze. Choć pogoda nie sprzyjała relaksowi na plaży, sportowiec z pewnością nie żałował tej wycieczki! Zachęcamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć.

Super Sportowiec Kwietnia: Wygraj 500 złotych i wybierz najlepszego! To dziecinnie proste!

Sonda
Czy Dawid Kubacki jest najlepszym polskim skoczkiem narciarskim?
Dawid Kubacki SZCZERZE o ojcostwie. Żona skoczka może liczyć na wielkie wsparcie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze