Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram / marceepan Marcelina Ziętek

Roznegliżowana dziewczyna Piotra Żyły przedłużyła majówkę! Marcelina Ziętek bawi się doskonale

2021-05-04 14:50

W skokach narciarskich nadszedł okres przerwy. Najlepsi zawodnicy świata wykorzystują to na ładowanie baterii przed rozpoczęciem intensywnych przygotowań do kolejnej kampanii. To samo dotyczy oczywiście ich partnerek życiowych! Jedna z nich, Marcelina Ziętek - ukochana Piotra Żyły - postanowiła pokazać jak doskonale się relaksuje. Roznegliżowana korzysta z tego, czego brakowało podczas majówki - promieni słonecznych.

Relaks po sezonie

Ubiegły sezon w skokach narciarskich jak zawsze był bardzo emocjonujący. Polscy kibice bez wątpienia z ogromną nostalgią będą wracali do tego, co udało się osiągnąć Kamilowi Stochowi oraz Piotrowi Żyle. Ten pierwszy na przełomie 2020 i 2021 roku zatriumfował w Turnieju Czterech Skoczni, drugi natomiast zgarnął zwycięstwo w mistrzostwach świata na skoczni normalnej w Oberstdorfie. Okres intensywnych startów dobiegł jednak końca, a teraz wszyscy mogą złapać nieco wytchnienia. Niektórzy czynią w towarzystwie swoich pięknych partnerek. Drugie połówki skoczków nie zamierzają zwlekać i cieszą się możliwością wypoczynku. Do tego grona zalicza się m.in. ukochana Piotra Żyły, Marcelina Ziętek. Kobieta pokazała, jak doskonale potrafiła się zrelaksować.

Super Sportowiec Kwietnia: Wygraj 500 złotych i wybierz najlepszego! To dziecinnie proste!

Choć majówka ułożyła się w kalendarzu pozytywnie, bo pozwoliła wielu osobom uzyskać przedłużony weekend "zgarniając" poniedziałek, to jednak pogoda nie dopisała. Ale poprawiła się od razu we wtorek, a Marcelina Ziętek pełna radości postanowiła z tego skorzystać! Szczegóły w poniższej galerii zdjęć.

Gdy Piotr Żyła zastał ten widok, mocno się zdziwił. Przygotował się do matury, a tu zaskoczenie

Żyła mistrzem świata!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze